Szukaj

Ciążowe krągłości Katarzyny Glinki zadebiutowały w sieci. Pokazał je partner aktorki

Katarzyna Glinka - nowe zdjęcie brzuszka

Katarzyna Glinka - nowe zdjęcie brzuszka

Katarzyna Glinka jest w zaawansowanej ciąży. Zdjęciem, na którym widać spory już brzuszek gwiazdy, pochwalił się w sieci jej partner, Jarosław Bieniecki. Fotografię opatrzył znaczącym przesłaniem. Co napisał?

Katarzyna Glinka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Jej 8-letni syn Filipa niebawem będzie starszym bratem. Ojcem jej drugiego dziecka jest jej narzeczony, Jarosław Bieniecki, to on pokazał na Instagramie najnowsze zdjęcie gwiazdy.

Jarosław Bieniecki pokazał zdjęcie Katarzyny Glinki ze sporym brzuszkiem

Nie tak dawno para wypoczywała na feriach zimowych. Na fotografii, która wtedy udostępniła Kasia, widzieliśmy ją rozkoszującą się słońcem. Glinka na urlop wybrała cieplejsze rejony świata. W opisie przyznała się, że zima nie jest jej żywiołem, a ona preferuje plażę, słońce i opalanie się. Czas urlopu jednak się skończył i trzeba było wracać do Polski.

Od kilku tygodni światem wstrząsają wieści dotyczące rozprzestrzeniającego się w zastraszającym tempie koronawirusa. WHO ogłosiła stan pandemii. W Polsce premier Morawiecki ogłosił stan epidemiczny i podjęto specjalne środki ostrożności.  Ludzie pozostają w domach, wyjścia ograniczają do minimum. Wiele zależy od naszego odpowiedzialnego zachowania się.

W dobie hiobowych wieści, na publikację fotografii z ukochaną Kasią Glinka zdecydowała się Jarosław Bieniecki. Pozują razem, wpatrując się w siebie z miłością, a on czułym gestem obejmuje spory już, odsłonięty brzuszek swojej partnerki.

Ze świata i z biznesu wieści średnie… …więc cieszymy się tym, co mamy – napisał.

Fotografia jest przepiękna. Widać na niej pełnię zrozumienia i uczucia, jakie łączy parę. Nie bez znaczenia jest też podpis. Zdecydowanie, dbajmy o siebie i cieszmy się ty, co mamy.

Zdjęciem zachwycili się obserwujący Bienieckiego. Komplementują parę, gratulują przyszłym rodzicom, życząc jednocześnie zdrowia w tym trudnym czasie.

Zobacz także: Katarzyna Glinka o przygotowaniach do porodu i ślubu. Wprost powiedziała, co i jak [WIDEO]


Katarzyna Glinka z partnerem – TeleKamery 2020

Katarzyna Glinka z partnerem – TeleKamery 2020

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka - 40. urodziny Omeny Mensah

Katarzyna Glinka - 40. urodziny Omeny Mensah

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×