NewsyKatarzyna Glinka zaprosiła internautów do nowego domu. Tak prezentuje się jej wymarzony azyl

Katarzyna Glinka zaprosiła internautów do nowego domu. Tak prezentuje się jej wymarzony azyl

Kasia Glinka
Kasia Glinka
Marta Borkowska

20.08.2020 16:40, aktual.: 20.08.2020 18:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka całkiem niedawno została po raz drugi mamą. Powitała na świecie synka, którego ojcem jest Jarosław Bieniecki. Dumni rodzice korzystają z rodzicielstwa, ile się da i co rusz publikują w mediach społecznościowych piękne rodzinne kadry. Dzięki temu internauci mogą śledzić na bieżąco, jak rośnie chłopczyk. Na Instagramie pary pojawiają się także romantyczne fotografie, na których widać, jak świetny duet stworzyli. Nie brakuje w nich miłości.

Aktorka nie zapomina także o swoim zdrowiu i figurze. Pod koniec maja wróciła do ćwiczeń, o czym poinformowała fanki w social mediach. Opublikowała fotografię, na której pozuje na macie.

Kochane Mamusie czy dbacie o siebie i o swoje kręgosłupy? Ja po dwóch tygodniach w zgarbieniu — bo przecież karmiąc, zamiast zadbać o siebie i wygodnie usiąść dbam o młodego, żeby jak najszybciej zjadł czuję, że kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa. Dlatego zaczynam.

Efekty ćwiczeń można zauważyć gołym okiem. Kasia bardzo szybko wraca do formy i chętnie się tym chwali. Jednak to nie wszystko, o czym mówi. Ostatnio podzieliła się kolejnym szczęśliwym wydarzeniem w jej życiu.

Katarzyna Glinka w nowym domu

Aktorka, idąc za przykładem innych gwiazd, postanowiła zbudować własne cztery kąty. Uszczęśliwiona podzieliła się z internautami faktem, że jej wymarzony azyl już stoi. Przy okazji zwróciła się do nich z prośbą o rady, które ułatwią jej dokończenie dzieła. Zdaje sobie sprawę z tego, że budowa, to poważna sprawa i nie należy o niczym zapomnieć.

Powieje prywatą, ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. Kochani każda sugestia, jak się wybudować i nie zwariować miłe widziana. ALEŻ TO CUDNE UCZUCIE - napisała wtedy.

Przed parą jeszcze sporo pracy. Jednak radość Katarzyny jest ogromna. Ma też nadzieję, że przeprowadzka nastąpi już w przyszłym roku.

Myślę sobie, że kiedy jest się już kobietą po przejściach, z dość dużym bagażem to celebruje się chwile, kiedy po prostu jest dobrze - napisała pod jednym ze swoich postów. Potrzebowałam sporo czasu, żeby móc się tym swoim dorobkiem cieszyć - zrobić walor z tego, jaką historię napisało mi życie.

Dziś Katarzyna czerpie z każdej chwili, ile się da. Celebruje każdy nowy dzień.

Katarzyna Glinka odpoczywa nad morzem
Katarzyna Glinka odpoczywa nad morzem
Katarzyna Glinka - nowy dom
Katarzyna Glinka - nowy dom
Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem
Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem
Katarzyna Glinka odpoczywa nad morzem
Katarzyna Glinka odpoczywa nad morzem
Katarzyna Glinka nad morzem
Katarzyna Glinka nad morzem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także