Katarzyna Glinka pochwaliła się zdjęciem nowego domu. Rozpiera ją radość, a jej synek rośnie jak na drożdżach

Katarzyna Glinka z synkiem

Katarzyna Glinka z synkiem

Katarzyna Glinka nie ukrywa swojego szczęścia. Niedawno po raz drugi została mamą, a pięknymi zdjęciami dzieli się ze swoimi fanami. Dzisiaj pokazała swój nowy dom i poprosiła o radę. Co piszą internauci?

Katarzyna Glinka została po raz drugi mamą. Powitała na świecie synka, którego ojcem jest Jarosław Bieniecki. Dumni rodzice publikują w mediach społecznościowych zdjęcia malucha i dzięki temu internauci mogą śledzić, jak pięknie się rozwija. W social mediach pary możemy też podziwiać romantyczne fotografie, na których widać, jak świetny duet stworzyli. Kadry są pełne miłości.

Aktorka nie zapomina także o swoim zdrowi i figurze. Pod koniec maja wróciła do ćwiczeń, o czym poinformowała fanki w social mediach. Opublikowała fotografię, na której pozuje na macie.

Kochane Mamusie czy dbacie o siebie i o swoje kręgosłupy??? Ja po dwóch tygodniach w zgarbieniu — bo przecież karmiąc, zamiast zadbać o siebie i wygodnie usiąść dbam o młodego, żeby jak najszybciej zjadł czuję, że kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa. Dlatego zaczynam.

Efekty ćwiczeń widać na każdej kolejnej fotografii. Kasia Glinka bardzo szybko wraca do formy sprzed ciąży. Jednak nie tylko świetną figurą, maluszkiem i partnerem chwali się w sieci. Dzisiaj podzieliła się kolejnym szczęściem.

Katarzyna Glinka buduje dom

Katarzyna Glinka dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zbudować swój dom od podstaw. Uszczęśliwiona podzieliła się z internautami faktem, że jej wymarzony azyl już stoi. Jednocześnie zwróciła się do nich z prośbą o rady, które ułatwią jej dokończenie dzieła. W końcu budowa, to poważna sprawa i nie można o niczym zapomnieć.

Powieje prywatą ale jestem tak szczęśliwa ,ze nie mogę się powstrzymać  nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. Kochani każda sugestia jak się wybudować i nie zwariować miłe widziana. ALEZ TO CUDNE UCZUCIE ściskam Was #naszdom#rodzina#family#familyfirst#home#homesweethome#

Niezawodni internauci nie tylko udzielili sporo rad, jak zbudować dom i nie oszaleć, ale także komplementowali piękne zdjęcie aktorki z synkiem. Trzymamy kciuki, żeby Kasia jak najszybciej zamieszkała w wymarzonym miejscu.


Katarzyna Glinka - nowy dom

Katarzyna Glinka - nowy dom

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem

Katarzyna Glinka odpoczywa nad morzem

Katarzyna Glinka odpoczywa nad morzem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×