Gwiazda „Na dobre i na złe” wzięła ślub! W skromnej, ale bardzo ładnej sukni powiedziała „tak”

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub

Gwiazda Na dobre i na złe i innych hitowych seriali wyszła za mąż. Pięknymi kadrami w cudownej kreacji podzieliła się na Instagramie.

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z Na dobre i na złe wyszła za mąż. Szczęściem podzieliła się na swoim Instagramie, publikując przepiękne kadry znad jeziora. Jak wyglądała?

Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż. Jak wyglądała?

Katarzyna Dąbrowska jest nie tylko przepiękną aktorką, ale także zapracowaną. Gra nie tylko w popularnych serialach, ale także na deskach metrów, śpiewa i można ją zobaczyć w filmach. Jej dorobek i nagrody za role są naprawdę imponujące.

Znalazła także szczęście w miłości u boku Jarosława Tumidajskiego, który jest reżyserem Teatru Współczesnego w Warszawie. Z wpisu na jej Instagramie wynika, że tak powiedzieli sobie 20 czerwca, a sesja zdjęciowa miała miejsce w przepięknych okolicznościach. Pozują na tle jeziora, co może wskazać, że swój wielki dzień celebrowali w miejscu dorastania Kasi, czyli na Mazurach.

Panna młoda wybrała skromną, ale niezwykłą kreację, w której wyglądała zjawiskowo. Piękna biała suknia z głębokim dekoltem idealnie wyeksponowała urodę Dąbrowskiej. Włosy pozostawiła naturalnie rozpuszczone. Tumidajski postawił na klasykę z nutką nonszalancji. Wystąpił w kraciastym garniturze w odcieniach brązu.

M i ł o ś ć . . . 20.06.2020

Pod postem Kasi Dąbrowskiej zaroiło się od najlepszych życzeń. Wielu fanów aktorki zadziwił fakt, że już jest mężatką.

  • O rajciu jak super!
  • Wow gratulacje dla Was.
  • Super, wszystkiego najlepszego!
  • To już po ślubie? Gratulacje.
  • Ogromne gratulacje!!! I ogromu miłości dla Was!!!
  • Gratulacje! Piękna z was para! – piszą.

Jak widać, Kasia zrobiła wielu osobom niespodziankę. Wyglądała przepięknie. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!


Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×