Maciej Stuhr ma bana w TVP. Katarzyna Błażejewska ujawnia kulisy: „Niesamowite było to, że…”

Katarzyna Błazejewska urodziła

Katarzyna Błazejewska urodziła

Katarzyna Błażejewska mocno wspiera męża Macieja Stuhra

Maciej Stuhr zachwycił wszystkich swoimi umiejętnościami konferansjerskimi podczas gali Europejskich Nagród Filmowych EFA 2016, podczas których gościem specjalnym był Pierce Brosnan. Żona aktora, Katarzyna Błażejewska, również zalicza się do fanów jego zdolności. W rozmowie z serwisem natemat.pl zdradziła, jak czuje się z tym, że wszyscy tak chwalą jej męża.

Oczywiście, że czuję dumę! Nawet się śmiałam, bo wczoraj i dziś cały czas czytam różne komentarze z gratulacjami, słowa zachwytu nad Maćkiem. Dlatego powiedziałam mu, że dobrze że go lubię, bo inaczej bym się złościła, że wszyscy rozmawiają ze mną tylko o nim. A tak to jest mi przyjemnie (śmiech).

Stacja TVP w tym roku nie zgodziła się na transmisję gali ze względu właśnie na Maćka. Rozdanie nagród transmitował w końcu TVN. Kasia zdradziła, co mówi się na korytarzach telewizji publicznej gdy pojawia się w jej siedzibie.

Ostatnio byłam kilka razy w „Pytaniu na Śniadanie”. Niesamowite było to, że właściwie wszyscy od wejścia – cały sztab ludzi – przekazywali mi pozdrowienia dla Maćka i mówili, że pewnie w najbliższym czasie go nie zobaczą. To było bardzo miłe. Czułam się jak ambasador Maćka, który jeszcze może się tam pojawić, bo on osobiście – już niekoniecznie.

Zdecydowanie żona Maćka ma powody do dumy. Aktor nie dość, że zachwycił ostatnio wszystkich główną rolą w serialu Belfer, to sposób w jaki zaprezentował się na gali naprawdę robił wrażenie.

Zobacz: Maciej Stuhr pokazał synka podczas gali Europejskich Nagród Filmowych!

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska - Orły 2016

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska – Orły 2016


Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr - EFA 2016

Maciej Stuhr - EFA 2016

Maciej Stuhr - Europejskie Nagrody Filmowe

Maciej Stuhr - Europejskie Nagrody Filmowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×