Kasia Tusk pokazała córki. Starsza bardzo wyrosła i ma już długie blond włoski, a młodsza to niesamowity słodziak

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk z okazji świąt zdecydowała się pokazać nie tylko dekoracje, ale też córeczki. Starsza ma już długie włoski, a młodsza to niesamowity słodziak.

Kasia Tusk od wielu lat z sukcesem działa w sieci, która stała się dla niej miejscem realizacji pasji, ale także zarobków. Wszystko zaczęło się od poczytnego bloga. Jest on dla internautów źródłem inspiracji w kwestiach modowych czy dekoracyjnych. Potem działalność przeniosła także na Instagram i założyła markę modową.

Prywatnie Katarzyna jest żoną Stanisława Cudnego i mamą dwóch dziewczynek. Trzyletniej Liliany i kilkumiesięcznej dziewczynki, której imienia jeszcze nie ujawniła.

Influencerka bardzo rzadko w social mediach pokazuje kulisy życia prywatnego, ale kiedy jej młodsze dziecko wylądowało w szpitalu, zdecydowała się wszystko opisać, ku przestrodze. Nie wszystkim się to jednak spodobało, bo kiedy na swoim blogu Make Life Easier zrelacjonowała sytuację, pod wpisem namnożyło się komentarzy. Nie wszystkie z nich jednak miały na celu podtrzymanie na duchu zmartwioną zdrowiem córeczki mamę.

Obecnie już wszystko jest w porządku, a maluszek świetnie się rozwija. Nastrojona radosnymi świętami wielkanocnymi Kasia Tusk zdecydowała się także na pokazanie swoich córek.

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk jak zwykle inspirowała fanki już przed świętami, pokazując dekoracje, jakie pojawiły się w jej domu. Potem pochwaliła się też piękne nakrytym stołem, gotowym na przyjęcie gości. Królowały na nim piękne obrusy zdobione kaszubskim haftem.

Nie zabrakło także relacji z momentu, kiedy starsza z córek influencerki znalazła prezent od zajączka. Z kolei w poście Kasia pokazała, jak zmieniła się Liliana. Dziewczynka bardzo wyrosła i ma już długie, urocze blond włoski. Młodszą z dziewczynek mama przebrała w kostium króliczka.

[…] Doceniajcie każdą uśmiechniętą buzię, którą spotykacie – to znak, że ludzie wokół Was są bezpieczni i szczęśliwi. Doceniajcie każdy wieczór w Waszych domach – to znak, że macie swoje miejsce na świecie. Doceniajcie każdy poranek, który przynosi nowy dzień – to znak, że świat staje przed nami otworem. Doceniajcie każdą łzę, która spływa po policzku – to znak, że żyjemy, a nasze serca nie są z kamienia. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. […]

Urocze zdjęcie Liliany zebrało całą maskę komplementów, a internauci życzą całej rodzinie wszystkiego dobrego.


Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×