NewsyKasia Tusk w końcu pokazała twarz młodszej córeczki. Bystre oczy, zadarty nosek i śliczny uśmiech. Dziewczynka to kopia swojej mamy

Kasia Tusk w końcu pokazała twarz młodszej córeczki. Bystre oczy, zadarty nosek i śliczny uśmiech. Dziewczynka to kopia swojej mamy

Kasia Tusk
Kasia Tusk
Krystyna Miśkiewicz

11.01.2023 14:20, aktual.: 11.01.2023 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych blogerek i influencerek w Polsce. Pierwsze kroki w branży stawiała, gdy blogosfera dopiero raczkowała. Stworzyła swoje miejsce w sieci, gdzie od lat publikuje modowe inspiracje, piękne wnętrza i różne polecenia dla swoich obserwatorek.

Kilka lat temu swoją działalność przeniosła także do social mediów. Od debiutu na Instagramie w jej życiu sporo się zmieniło. Teraz jest szczęśliwą żoną Stanisława Cudnego i mamą dwóch córeczek.  Jako pierwsza na świat przyszła Liliana, która urodziła się w 2019 roku.

Małżonkowie długo nie czekali z powiększeniem rodziny. Gdy starsza z dziewczynek miała dwa lata wiadomo było, że doczeka się młodszego rodzeństwa. W sierpniu 2021 Kasia urodziła drugą córeczkę, której imienia jak do tej pory nie zdradziła swoim fanom. w końcu jednak zdecydowała się pokazać jej twarz.

Kasia Tusk pokazała twarz młodszej córki

Kasia w zeszłym roku, gdy młodsza z dziewczynek miała zaledwie kilka miesięcy przeżyła prawdziwe chwile grozy. Córeczka zachorowała a lekarze odprawili ją z kwitkiem. Stan dziewczynki nagle zaczął się pogarszać, ale na szczęście intuicja nie zawiodła młodej mamy. Influencerka trafiła z dzieckiem do szpitala niemal w ostatniej chwili.

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę - przekazała zatroskana mama w social mediach.

Na szczęście te ciężkie chwile Kasia ma już za sobą i może cieszyć się czasem spędzanym z dziećmi w domowym zaciszu. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie ze wspólnych zabaw z córką. Malutka ukryła się w szafie i wyraźnie była z siebie bardzo dumna. Jej mama nie miała zamiaru ukrywać tego zabawnego kadru przed fanami. Wyjątkowe jest to, że można było zobaczyć buźkę małej dziewczynki. Nam wydaje się, że jest bardzo podobna do swojej mamy.

Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii. Śledzicie karierę Kasi Tusk?

  • Kasia Tusk pokazała młodszą córkę
  • Kasia Tusk pokazała córki
  • Kasia Tusk pokazała córki
  • Kasia Tusk pokazała córki
  • Kasia Tusk z rodziną w Paryżu
  • Kasia Tusk pokazała młodszą córkę
  • Kasia Tusk pokazała córki
  • Kasia Tusk pokazała córki
  • Kasia Tusk z córką na plaży
[1/9] Kasia Tusk pokazała młodszą córkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także