Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Gdyby nie rola w „M jak miłość”, mogłaby przebierać w ofertach pracy!

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu

Kasia Cichopek ogranicza karierę zawodową

Katarzyna Cichopek o swoim wykształceniu i odejściu z M jak miłość. W gazecie Fakt opowiedziała o jednej z najważniejszych w jej życiu wartości, jaką jest rodzina. Dla jej dobra postanowiła odsunąć na bok kilka projektów i ograniczyć karierę. My pytamy, czy pójdzie w ślady innych znanych aktorów i pożegna się z serialem TVP?

Kasia Cichopek od 18 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w M jak Miłość. Sukces serialu, zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami, prowadzenie licznych imprez i programów telewizyjnych – to wszystko zadecydowało o popularności Kasi. Od kilku już lat plasuje się w czołówce ulubionych polskich aktorek.

Szybki rozwój kariery dał się jednak we znaki i gwiazda zaczęła rzadziej bywać w domu. Jako matka i żona nie mogła pozwolić sobie na zaniedbywanie rodziny i podjęła decyzję o ograniczeniu kariery:

Ja mam ostatnio duże poczucie bezpieczeństwa, spełnienia, radości domowej. Dzieciaki rosną strasznie szybko, i to jest moja największa refleksja, że ten czas nam szybko ucieka i trzeba jak najwięcej go poświęcić dzieciaczkom. Cieszę się, że ograniczyłam trochę swoją pracę zawodową, że mogę być więcej w domu – czytamy w „Fakcie”.

Czy aktorka myśli więc o odejściu z M jak Miłość? Ciężko powiedzieć. Wątek jej bohaterki stale jest rozwijany. Aktualnie telewizyjna Dwójka emituje odcinki, w których Zduńska u boku swego męża i przyjaciół wyczekuje przyjścia na świat bliźniaczek. Gdyby jednak zdecydowała się pokrzyżować plany scenarzystom i pożegnać się z produkcją, ma plan awaryjny:

Z wykształcenia jestem psychologiem, więc myślę, że miałam i mam zawsze plan B – zdradziła.

Miejmy nadzieję, że z ograniczeniem kariery nie wiąże się jednak opuszczenie serialu.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali namiętne zdjęcie prosto z łóżka! Tak żegnają 2018 rok

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali namiętne zdjęcie prosto z łóżka! Tak żegnają 2018 rok

Kasia Cichopek przed samą wigilią zmieniła się w zmysłowego anioła! Gwiazda kupiła niezwykły prezent dla Marcina Hakiela!


Kasia Cichopek - premiera spektaklu

Kasia Cichopek - premiera spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń!"

Kasia Cichopek pokazała serialowa rodzinkę z bliźniakami

Kasia Cichopek pokazała serialowa rodzinkę z bliźniakami

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2005 r.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2005 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×