Szukaj

Katarzyna Bosacka wraca na ekran z nowym programem. Poznaliśmy szczegóły

Katarzyna Bosacka w końcu wraca do telewizji. Jaki program będzie prowadzić i gdzie będzie można ją znowu oglądać? Znamy szczegóły.
Katarzyna Bosacka – nowy program

Katarzyna Bosacka – nowy program

Katarzyna Bosacka prowadziła programy w stacji TVN. Jednak w czerwcu 2019 roku telewizja rozwiązała współpracę z gwiazdą. Powodem było to, że dziennikarka zaczęła reklamować jedną z marek produkujących ekologiczne kosmetyki, chociaż nie miała do tego wymaganej zgody nadawcy. W ten sposób zniknęła z wizji.

Szybko jednak znalazła sobie nowe zajęcie i rozkręciła kanał na YouTube, na którym opowiada o prostym, ekologicznym życiu, a także o zdrowej żywności. Premierowe odcinki trafiły do sieci 20 sierpnia 2019 roku. Od tamtej pory dziennikarka prężnie działa z kanałem. Teraz jednak znowu wraca na mały ekran.

Katarzyna Bosacka ma nowy program. DeFacto Bosacka w TTV

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. To z pewnością świetna wiadomość dla jej fanów. W końcu, po wielu zapowiedziach i spekulacjach, stało się to faktem. Potwierdziła to sama dziennikarka na swoim Instagramie.

Okazuje się, że poprowadzi program DeFactoBosacka w TTV. Uzasadniła też, że wybrała tę telewizją, ponieważ jest najdynamiczniej rozwijającą się stacją w kraju i jest ogólnie dostępna dla widzów.

Dzień dobry! Dziś mogę już ujawnić, że od marca wracam do telewizji z autorskim programem „DeFacto Bosacka”. Wybrałam propozycję ze stacji TTV, bo to najdynamiczniej rozwijająca się stacja w kraju, ogólnopolska, wszędzie dostępna. Jednocześnie nadal będę rozwijać kanał @Ekobosacka na YT. Do zobaczenia!

Kiedy będzie można obejrzeć jej nowy program, który ma mieć charakter poradnikowy? Już od 23 marca 2020 roku, od poniedziałku do środy o godzinie 16.00. Bosacka już niedługo będzie gościć ponownie w naszych domach.

Fani Kasi są zachwyceni i już nie mogą się doczekać pierwszych odcinków.

  • Gratuluje! Trzymam kciuki i do zobaczenia pani Kasiu w TV.
  • Cieszę się Pani Kasiu,że Pani wraca!! Uwielbiam Pani programy. Dużo się dowiedziałam i nauczyłam.
  • Fantastycznie, uf no i nareszcie – piszą zadowoleni.


Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni

Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×