Szukaj

Klamka zapadła! Zarząd TVN podjął zaskakującą decyzję o dalszych losach nowego „Big Brother”! Czy zobaczymy kolejną edycję?

Już w niedzielę na antenie TVN7 odbędzie się finał nowej edycji Big Brothera. Przed wielkim zakończeniem poznaliśmy oficjalne szczegóły na temat przyszłości show. Wiadomo już, czy będzie kolejny sezon programu!
Agnieszka Woźniak Starak, Big Brother

Agnieszka Woźniak Starak, Big Brother

W najbliższą niedzielę fani Big Brothera poznają triumfatora nowej edycji widowiska TVN7. O zwycięstwo w programie zawalczy czterech uczestników: Igor, Radek, Bartek i Magda. Widzowie z wielką ciekawością śledzą wszystkie relacje z domu Wielkiego Brata, zatem atmosfera robi się bardzo nerwowa. Na temat nowej edycji show głosy i opinie są wielce podzielone – dla niektórych program okazał się wielką porażką, inni natomiast uważają show za hit sezonu. Program wykreował już kilku nowych celebrytów, stworzył także zakochaną parę. Okazuje się, że show jeszcze się nie skończyło, a już znamy szczegóły odnośnie przyszłości programu.

Zarząd TVN Discovery jest bardzo zadowolony z wyników oglądalności i w związku z tym poinformował, że będzie kolejna edycja Big Brothera:

Po sukcesie pierwszej edycji programu Big Brother zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku – czytamy w oświadczeniu prasowym.

Kolejną ciekawostką jest także fakt, że podano już pierwszą uczestniczkę kolejnej edycji programu. Jest nią Karolina Włodarska, która pojawiła się w domu Wielkiego Brata tuż przed finałem. Dziewczyna została wybrana w drodze castingów. Informacja ta niezwykle uradowała wszystkich fanów Big Brothera, którzy z całą pewnością już cierpią z powodu kończącej się pierwszej edycji show.

Cieszycie się z powrotu reality-show?

Stare zdjęcia Oleha z “Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował

Tragedia w “Big Brotherze”! Przed samym finałem doszło do bolesnego wypadku! Na plan wezwano pogotowie! [WIDEO]

“Big Brother” miesza w związku Madzi i Oleha! Jest mega afera! “Zaledwie się wstrzymuję, żeby nie odpalić teraz”


Oleh i Łukasz z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Oleh i Łukasz z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Madzia z Big Brothera przyznała się Olehowi do zmiany płci

Madzia z Big Brothera przyznała się Olehowi do zmiany płci

Kasia Olek z

Kasia Olek z "Big Brothera" po opuszczeniu show TVN, została okradziona.

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×