Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Karolina Szostak jak szesnastka! Ledwo zakryła pośladki odsłaniając odchudzone nogi!

Karolina Szostak na KTW Fashion Week


Karolina Szostak prowadzącą KTW Fashion Week

Karolina Szostak i Mateusz Hładki poprowadzili razem Fasion Week, który odbył się 11 listopada w Katowicach. Dziennikarze od dawna się przyjaźnią i tworzą fantastyczny duet, dlatego też z ich udziałem impreza modowa wypadła znakomicie.

Mimo fantastycznych projektantów i gwiazd, które pojawiły się na evencie, oczy wszystkich widzów i obiektywy fotoreporterów były skupione na prezenterce Polsatu – odchudzonej Karolinie Szostak.

Odmieniona gwiazda od pewnego czasu błyszczy, jak nigdy dotąd. Z pewnością dużo energii do życia daje jej nowa miłość. Ukochany dba i wspiera Szostak we wszystkich jej projektach i motywuje ukochaną do działania.

Karolina na KTW Fashion Week pojawiła się w modnej kreacji, która zaskoczyła nawet współprowadzącego. Gwiazda miała na sobie czarną, gładką bluzkę z długim rękawem. Dodatkowo prezenterka kusiła dużym, hiszpańskim dekoltem. Ponadto Karolina zdecydowała się na odważną, wysadzoną cekinami spódnicę do kolan. Bluzkę i spódnicę łączył wspólny mianownik, czyli wyrazista falbana.

Mateusz Hładki, który był pod wrażeniem wyglądu Szostak, nazwał ją ikoną mody! Czy faktycznie dziennikarka tak się czuje? W rozmowie z wp.pl skomentowała słowa przyjaciela.

Nie, absolutnie nigdy bym o sobie tak nie powiedziała. A to, że interesuję się modą, lubię modę, przyjaźnie się ze stylistami i projektantami nie świadczy, że jestem ikoną – wyznała Karolina Szostak w rozmowie z wp.pl

Podoba Wam się?

Karolina Szostak zaskoczyła nawet swojego partnera! „Zastanawia się, co powinien zrobić”

Latem butelka wody, a jesienią? Karolina Szostak zawsze nosi ze sobą termos z domowym eliksirem młodości!

Karolina Szostak zafundowała sobie nową spektakularną metamorfozę! Całkowicie zmieniła swoją fryzurę!

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 7


Gość | 13 listopada 2017, 18:19

Z dziennikarki sportowej stała się celebrytką.


Gość | 13 listopada 2017, 12:33

Tandeciara pierwszej klasy, o nogach to nawet nie wspomne.Zero klasy .Taka pospolita wiesniara


Gość | 13 listopada 2017, 09:30

Z całym szacunkiem ale nogi Szostak to dwa ciosane kołki bez kształtu. Dwa kulosy, którym zrzucenie 50 kg nie pomoże no taka jest natura…


Gość | 12 listopada 2017, 21:43

nogi masakra twarz tez


Gość | 12 listopada 2017, 20:35

CEKINOWA SPÓDNICA I TA BLUZKA– TAK JAKOŚ ODPUSTOWO ?


Ada | 12 listopada 2017, 20:12

Ta kobieta jest żenująca. Pustak dla którego najważniejsze jest zgubić sadło. Nie rozumiem dlaczego kogoś takiego tak nachalnie się lansuje.


Gośćas | 12 listopada 2017, 19:33

Nigi to ona ma fatalne


Dodaj komentarz
×