Karolina Pisarek chyba przesadziła z choinką. Takiego giganta mogliby jej pozazdrościć w Pałacu Buckingham

Karolina Pisarek | fot. instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek | fot. instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek poczuła Boże Narodzenie. W jej ogromnym lofcie stanęła równie spora choinka. Do jej wniesienia potrzeba było dwóch silnych mężczyzn. 

Karolina Pisarek dała się poznać szerszej publiczności, gdy przyszła na casting do popularnego programu Top Model. Niemal od razu skradła serca jurorów show i zyskała sympatię widzów. Na początku można było zauważyć, że jest bardzo nieśmiała. Jej pewność siebie rosła jednak z każdym kolejnym etapem, przez które przechodziła jak burza. Udało jej się dotrzeć aż do finału. Niestety przegrała z Radkiem Pestką i musiała zadowolić się drugim miejscem. Być może właśnie to sprawiło, że miała ogromną motywację do działania poza programem. Obecnie jest jedną z najbardziej pracowitych modelek telewizyjnego show.

Jej determinacja i siła zaparcia opłaciły się. Modelka bardzo szybko dorobiła się ogromnego loftu z widokiem na panoramę Warszawy. Karolina wydała na niego aż 2,5 miliona złotych. 24-latka niewątpliwie osiągnęła ogromny sukces jak na swój wiek. Drogą na szczyt postanowiła się podzielić w swojej książce, którą chce motywować młode, ambitne osoby.

Modelka zdradziła niedawno, że wszystkie swoje cele tak naprawdę już osiągnęła. Skupia się więc teraz nieco bardziej na swoim życiu uczuciowym. Jakiś czas temu związała się z Rogerem Sallą, który jest synem milionera. Najwyraźniej była to miłość od pierwszego wejrzenia, gdyż mężczyzna zaledwie po kilku miesiącach postanowił się oświadczyć blond piękności o dużych niebieskich oczach. Para planuje ślub już w nadchodzące wakacje.

Karolina Pisarek pokazała choinkę

Grudzień jest czasem wielkich podsumowań, ale i również przygotować do Bożego Narodzenia. Gwiazdy dużo wcześniej przystrajają swoje gniazdka, tak by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wyjątkiem nie jest tutaj również Karolina. Modelka zdecydowała się na zamówienie choinki do domu. Zdradziła, że to Filip Chajzer polecił jej takie rozwiązanie.

Pisarek wybrała naprawdę spore drzewko. Do wniesienia potrzebnych było dwóch silnych mężczyzn, którzy ustawili jodłę w stojaku. Większą choinkę wiedzieliśmy tylko w Pałacu Buckingham.

Teraz z Rogerem czeka nas ozdabianie choinki. Zabieramy się za tę misję jutro – oznajmiła.

A Wy już przystroiliście choinki, czy czekacie z tym do Wigilii?


Karolina Pisarek pokazała choinkę

Karolina Pisarek pokazała choinkę

Karolina Pisarek pokazała choinkę

Karolina Pisarek pokazała choinkę

Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn

Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×