W pałacu już święta. Królowa Elżbieta II pokazała imponującą choinkę. Z rozmachem wchodzi w Boże Narodzenie

Choinka w Windsorze

Choinka w Windsorze

Królowa Elżbieta II już przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia. W Windsorze stanęła pierwsza choinka. Drzewko jest imponujące! Zapachniało nam Bożym Narodzeniem.

Królowa Elżbieta II od lat jest wierna tradycji i nie przejawia zainteresowania żadnymi nowymi trendami jeśli chodzi o celebrowanie Bożego Narodzenia. Monarchini już przygotowuje swoją siedzibę do tegorocznych świąt, mimo pojawiających się informacji o jej złym stanie zdrowia. Pojawiło się zdjęcie pierwszej choinki. Pałac zaczyna wyglądać bajkowo.

Królowa Elżbieta II przygotowuje się do świąt. Jak wygląda pierwsza choinka w Windsorze?

Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta II uwielbia Boże Narodzenie. Ubiegłoroczne święta były smutne, gdyż spędziła je jedynie z księciem Filipem – wszystko przez panoszącego się koronawirusa. W tym roku z kolei po raz pierwszy małżonka zabraknie obok niej w tym czasie – zmarł 9 kwietnia 2021 roku.

Mimo wszystko monarchini na pewno będzie starała się, żeby odpowiednia atmosfera zagościła w jej siedzibie. Tradycyjnie Elżbieta II wysyła do swoich poddanych świąteczne kartki. By mieć czas na ich podpisanie, zaczyna robić to już w lipcu. Monarchini lubi mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Ważne są dla niej także dekoracje. Ogromne drzewka, girlandy, światełka. Pałac w tym czasie wygląda bajkowo. Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie pierwszej choinki.

Ostatnie poprawki na 20-metrowej choince w St George’s Hall w zamku Windsor w ramach corocznej wystawy bożonarodzeniowej Królewskiej Kolekcji już wykonane.

Udaj się na @royalcollectiontrust, aby dowiedzieć się więcej o odwiedzaniu świątecznej wystawy, która w tym roku obejmuje również specjalny pokaz kostiumów noszonych przez królową (wtedy księżniczkę Elżbietę) i księżniczkę Małgorzatę, gdy wykonywały Pantomimy na zamku w latach 1941-44 – napisano w poście.

 

Imponujące drzewko robi wrażenie. Ozdobione złotymi i czerwonymi dekoracjami, wygląda idealnie.

  • Wspaniała!
  •  Idealna!
  • Aż poczułam ten zapach. Cudna!
  • Wow, piękna. Idealne wejście w sezon świąteczny – piszą internauci.

Trzeba przyznać, że patrząc na fotografię, można poczuć, że święta są już bardzo blisko.


Choinka w Windsorze - Boże Narodzenie 2021

Choinka w Windsorze - Boże Narodzenie 2021

Choinka w Pałacu Buckingham - życzenia od królowej Elżbiety II

Choinka w Pałacu Buckingham - życzenia od królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×