NewsyKarolina Pisarek straciła cierpliwość. Zaatakowała Joannę Krupę w mocnym oświadczeniu: "Wstydź się"

Karolina Pisarek straciła cierpliwość. Zaatakowała Joannę Krupę w mocnym oświadczeniu: "Wstydź się"

Joanna Krupa i Karolina Pisarek
Joanna Krupa i Karolina Pisarek
Aneta Błaszczak

30.11.2020 15:40, aktual.: 01.12.2020 02:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek w 2015 roku zajęła 2. miejsce w finale piątej edycji Top Model. O włos przegrała z Radkiem Pestką, ale w ogóle nie przeszkodziło jej to w zrobieniu kariery. 23-latka ze Szczecinka w krótkim czasie po zakończeniu show wkroczyła na wybiegi i zgarnęła pierwsze duże kontrakty reklamowe. Za zarobione pieniądze kupiła m.in. luksusowy, dwupoziomowy apartament w Warszawie. Do swojego penthouse'u zaprosiła nas z kamerą.

Po programie Karolina została zaproszona do prowadzenia backstage'u Top Model. Od dwóch edycji relacjonuje dla widzów to, co dzieje się za kulisami show. Spotyka się z uczestnikami, pomaga im przygotowywać się do sesji zdjęciowych. Przed startem 9. edycji w mediach zrobiło się gorąco po tym, jak zasugerowano, że Pisarek może wygryźć Joannę Krupę. Plotkę szybko zdementowano. TVN zapewnił, że nie planuje zmian w obsadzie widowiska. W końcu główna prowadząca stała się poniekąd jego największą wizytówką.

Oświadczenie Karoliny Pisarek. Ostro rozlicza się z Joanną Krupą

Po finale Top Model 9 Joanna udzieliła kilku wywiadów, w których nawiązała do Karoliny Pisarek. Komentując wyniki finału zakończonego sezonu, reporterce Jastrząb Post powiedziała:

Ja bardzo kibicowałam Pisarek. Nie podoba mi się, jak ona się zachowała, ale dalej jej życzę bardzo dużo szczęścia, dużo sukcesów. (…) Zawsze jej kibicowałam i serce zawsze będzie mi pękać, że sytuacja jest jaka jest, bez powodu z mojej strony.

W podobnym tonie Krupa wypowiedziała się w rozmowach z przedstawicielami innych tytułów. Opinia Joanny nie spodobała się Karolinie Pisarek, która wystosowała oficjalne oświadczenie do redakcji serwisów plotkarskich. W komunikacie do mediów opowiedziała, jak z jej punktu widzenia wygląda relacja ze słynną Dżoaną.

Joanno, dlaczego ani razu, będąc obok mnie na planie, nic nie powiedziałaś? Poszłaś do portali plotkarskich i zaczęłaś mnie oczerniać na całą Polskę. Nic z tego, co mówisz, nie jest prawdą. Jest mi przykro, że kobieta, którą szanowałam i podziwiałam robi takie rzeczy… Że Ci się chce w to bawić... – zaczęła Pisarek.

To jednak nie koniec żalu, jaki do swojej programowej mentorki ma jego dawna uczestniczka. Karolina przekonuje, że po Top Model jej kontakt z Joanną się urwał.

Promowałaś? Wspierałaś? Na programie "Top Model" się skończyło, gdzie byłam jedną ze 117 uczestników. Po programie, tak jak twierdzisz, "nie dbałaś" o moich klientów, bo całą moją karierę od początku prowadzi moja agencja.

W swoim oświadczeniu do mediów Pisarek nawiązała również do współpracy z byłą menadżerką Krupy – Małgorzatą Leitner, z którą gwiazda jakiś czas temu spotkała się w sądzie.

Cały mój PR jest zbudowany na ciężkiej pracy Gosi, która wcześniej zresztą wypromowała Ciebie. Ty następnie bezczelnie oczerniłaś ją na oczach całej Polski, a prawdą jest, że zwyczajnie nie doczytałaś umowy – co zresztą potwierdził sąd. Wstydź się, że nie potrafisz promować się na czymś ciekawym, tylko idziesz wzniecać konflikty i robić dramy w mediach.

Mocne słowa Karoliny z pewnością wywołają burzę w mediach. Czy Joanna ustosunkuje się do oświadczenia finalistki Top Model?

  • Joanna Krupa i Karolina Pisarek podczas wspólnej sesji zdjęciowej
  • Joanna Krupa i Karolina Pisarek na wspólnym lunchu
  • Joanna Krupa i Małgorzata Leitner
  • Małgorzata Leitner zawiesiła współpracę z Joanną Krupą
  • Joanna Krupa – finał Top Model 1
  • Joanna Krupa – Top Model
  • Joanna Krupa – finał Top Model
[1/7] Joanna Krupa i Karolina Pisarek podczas wspólnej sesji zdjęciowej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także