Szukaj

Kanye West walczy o małżeństwo z Kim Kardashian. Postawił warunek, który może być nierealny do spełnienia

Kayne West

Kayne West

Kanye West stara się ratować swoje małżeństwo z Kim Kardashian, ale warunek, który postawił żonie, jest raczej nierealny do spełnienia. Jakie ultimatum postawił?

Kim Kardashian i Kanye West przez lata tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Wychowują czwórkę dzieci, co jakiś czas w sieci publikują zdjęcia, na których chwalą się rodzinną sielanką. Chociaż przez lata utrzymywali obrazek idealnego związku, od niedawna tabloidy spekulują na temat kryzysu w ich relacji. Pojawiły się czarne chmury nad związkiem, a wszystko za sprawą nawrotu choroby rapera.

Niedawno ujawnił, że powstrzymał żonę przed aborcją, gdy spodziewała się ich pierwszego dziecka, North. Mówił, że chce się z nią rozwieść, bo miała romans z Meek Millem, a najbardziej musiało zaboleć Kim, kiedy głosił, że razem z Kris Jenner, próbuje go ubezwłasnowolnić. Szybko ze swoich słów się wycofał i wydał oficjalne oświadczenie.

Pragnę przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatną sprawą. Nie chroniłem jej tak, jak ona chroni mnie. Kim, wiem, że Cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś – napisał skruszony.

Teraz tabloidy donoszą, że robi wszystko, żeby uratować swoje małżeństwo, ale postawił Kim jeden warunek.

Kanye West stawia ultimatum Kim Kardashian

Kanye powiedział Kim: Kris albo ja! głosi nagłówek w ostatnim artykule Heat. Publikacja twierdzi, że po szokujących wybuchach dokonanych niedawno przez Westa, raper stawia teraz swoją żonę, Kim Kardashian, w trudnej sytuacji. Raper, który trafił na pierwsze strony gazet, twierdząc, że od miesięcy próbuje się rozwieść z żoną, teraz twierdzi, że to jej matka, Kris Jenner, jest przyczyną wszystkich ich problemów.

Osoba wtajemniczona mówi, że West jest przekonany, że teściowa jest głównym źródłem ich problemów.

On akceptuje rzeczy z Kim, które wymagają wielu napraw, i przyznaje, że nie jest świętym w niektórych dziedzinach, ale ostatecznie jego największą zaletą jest tolerowanie Kris.

West ma dość wtrącania się Jenner i ciągłej presji, by Kim znalazła się w centrum uwagi.

Zdaniem Kanye, tak wiele ich problemów zostałoby rozwiązanych, gdyby mieli więcej prywatności – mówi informator – chce, aby jego małżeństwo przetrwało, ale zerwanie więzi z Jenner jest  na szczycie jego listy pod względem wymagań.

Podczas swojej tyrady na Twitterze w zeszłym miesiącu Kanye nazwał swoją teściową Kris Jong-Un, a także skrytykował jej umiejętności rodzicielskie. Chce, aby Kris zniknęła z ich życia na dobre, co stawia Kardashian w okropnej sytuacji, bo tak samo kocha męża i swoją matkę. Jak wybrnie z postawionego jej ultimatów? Oj, nie wróżymy dobrze Westowi. Pamiętajmy, że Jenner jest najlepszą przyjaciółką swojej córki i razem zarządzają rodzinnym imperium…


Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×