Szukaj

Skruszony Kanye West publicznie zwraca się do Kim Kardashian: „Wiem, że cię zraniłem”. Reakcja gwiazdy bardzo wymowna

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West na swoim Twitterze opublikował przeprosiny, skierowane do Kim Kardashian. Czy gwiazda wybaczy skruszonemu mężowi?

Kim Kardashian i Kanye West nieustannie są tematem doniesień kolorowej prasy. Temat kryzysu w ich małżeństwie co jakiś czas wypływa i znika. Tym razem to sam raper sprowokował dyskusję, oświadczając publicznie, że chce rozwodu, a także zarzucić żonie, że miała romans.

Mąż Kim cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i od kilku tygodni prawdopodobnie ma jej nawrót, bo zaskakuje publicznymi wyznaniami. Tak przynajmniej tłumaczyła go rodzina. Raper założył partię, a także zdecydował, że będzie kandydować na prezydenta USA. W ramach kampanii wyborczej wyjawił światu, że powstrzymał swoją żonę przed aborcją, kiedy spodziewała się ich pierwszego dziecka, North. Napisał także, że chce się z nią rozwieść, bo miała romans z Meek Millem. Oskarżył także Kris Jenner, że razem z jego małżonką, chcą go ubezwłasnowolnić.

Jego posty tak szybko jak się pojawiają, tak znikają, ale echo pozostaje. Sama Kim nie wytrzymała i publicznie odniosła się do zachowania męża. Kanye West z kolei postanowił przeprosić żonę.

Kanye West przeprasza Kim Kardashian

Kim Kardashian opublikowała obszerną wiadomość do swoich fanów i mediów na Instagramie, w której wyjaśnia zachowanie swojego męża. Pisze o jego zaburzeniach i o tym, że wie, że tylko ci, którzy przeżywają tego typu problemy, są w stanie zrozumieć, co się dzieje w jej rodzinie. Wcześniej nie komentowała, troszcząc się o prywatność dzieci i Kanye. Zdaje się, że po jej wystąpieniu raper się otrząsnął i przeprosił żonę za wszystkie bezpodstawne oskarżenia. Docenił też jej troskę.

Czy Kim będzie w stanie mu wybaczyć? Jej reakcja jest bardzo wymowna – nie odniosła się jeszcze do słów męża.

Pragnę przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatną sprawą. Nie chroniłem jej tak, jak ona chroni mnie. Kim, wiem, że Cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś – napisał skruszony artysta.


North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×