Szukaj

Transseksualna uczestniczka Top Model pokazała się bez bielizny. Wygląda jeszcze lepiej niż w show. Co za zmiana

Tom Model 6

Tom Model 6

Kamila Warzecha, transseksualna uczestniczka 6 części show TVN, Top Model, pokazała się bez bielizny. Wygląda jeszcze lepiej, niż jak ją zapamiętaliśmy z programu.

Kamila Warzecha to jedna z najbardziej charakterystycznych osób szóstej edycji programu Top Model. Mimo że w dowodzie ma wpisane imię Kamil, to w 100% czuje się dziewczyną i tak też wygląda. Patrząc na nią dzisiaj, trudno jest uwierzyć, że jeszcze niedawno była chłopakiem.

W jednym z odcinków show pokazała 3 zdjęcia z dzieciństwa, które kompletnie wszystkich zaskoczyły. Wdać na nich zaokrąglonego kilkunastoletniego chłopca z długimi włosami. Prawie wcale nie widać podobieństwa do dzisiejszej Kamili. W programie wyznała także, że schudła aż 20 kilo. Teraz wygląda naprawdę świetnie. Dowodem najnowsze zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje bez bielizny. Prezentuje się jeszcze lepiej niż w show.

Jak wygląda Kamila Warzecha bez bielizny?

To o niej mówili wszyscy w szóstym sezonie Top ModelKamila Warzecha narobiła sporo zamieszania w show. Przepiękna, oryginalna twarz, idealne ciało, niebanalna osobowość i ten ciężar, który od dziecka dźwigała na swoich ramionach. Jest transseksualna – urodziła się chłopcem, choć od zawsze czuła się dziewczynką. Do programu przyszła by spełnić swoje marzenie – chciała zostać modelką, ale też chciała wreszcie czuć się akceptowana jako kobieta. Mówiła też o operacji korekty płci, o której od dawna marzyła:

Moje życie nie było łatwe. Urodziłam się jako Kamil. Zawsze mnie to irytowało, bo nim nie byłam, ale moje otoczenie wmawiało mi, że nim jestem. Wyobraźcie sobie, że ten Kamil, zagubione dziecko, chciało się bawić laleczkami i nosić sukienki. Ale nie mogło. (…) W dzieciństwie niczego mi nie brakowało, miałam wszystko, ale nie miałam siebie – mówiła w jednym ze swoich vlogów.

Obecnie Kamila żyje tak, jak chce. Nieźle się zmieniła. Wygląda jeszcze lepiej niż na początku swojej przygody z show-biznesem, a dowodem jej najnowsze zdjęcie. Odważyła się zapozować bez bielizny i pochwaliła się idealną figurą. Jej marzenie się spełniło – jest stuprocentową kobietą.

View this post on Instagram

????

A post shared by Kamila Warzecha ???????? (@camiwarzecha) on

 


Kamila Warzecha bez bielizny

Kamila Warzecha bez bielizny

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×