Klaudia El Dursi ma poważne problemy z nowym mieszkaniem. Deweloper wpędził ją w kłopoty. Teraz ostrzega innych

Klaudia El Dursi o problemach z mieszkaniem

Klaudia El Dursi o problemach z mieszkaniem

Klaudia El Dursi już jakiś czas temu kupiła apartament, do którego miała przeprowadzić się z partnerem i synami. Niestety krótko po tym okazało się, że jest on źródłem poważnych problemów. Co się stało?

Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki udziałowi w 8. edycji programu Top Model. Gdy tylko pojawiła się na castingu, zachwyciła jurorów swoją urodą. Jest pierwszą uczestniczką w historii formatu, która otrzymała Złoty Bilet (gwarantowany awans do finałowej 16). Choć nie wygrała, producenci popularnego formatu dostrzegli drzemiący w niej potencjał i złożyli jej propozycję nie do odrzucenia.

El Dursi została prowadzącą Hotel Paradise. Gwiazda związana jest z randkowym show od pierwszej edycji. Na każdym kroku zachwyca fanów formatu. Wpadła również w oko niejednemu uczestnikowi. Żaden z nich nie ma jednak u niej szans, ponieważ od lat związana jest z Jackiem Leszczyńskim. Para wychowuje razem dwóch synów: 11-letniego Dawida i 6-letniego Jana.

Klaudia El Dursi o problemach z nowym mieszkaniem

Klaudia już w ubiegłym roku pochwaliła się, że kupiła nowe mieszkanie, które przed przeprowadzką będzie musiała wykończyć. Nie ukrywała, że nie może się doczekać momentu, w którym wprowadzi się do nowego lokum. Zdradziła również, że urządzi je nowocześnie, a we wnętrzach będzie dominowała biel, brąz i beż.

Na swoim Instagramie pokazywała luksusowy apartament. Można było wówczas zauważyć, że jest bardzo przestronny. Z salonu rozciąga się piękny widok na okolicę oraz na olbrzymi taras. Wówczas zdradziła, że już od kilku lat próbuje się do niego przeprowadzić, jednak jak dotąd nie mogła zabrać się za jego wykończenie:

Gniotę się z tym mieszkaniem od kilku dobrych lat, ale czuję, że mam w sobie tę determinację i w końcu to skończę. Wierzę w siebie – wyznała w relacji na Instagramie.

Jak zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, od początku napotykała same problemy. Krótko po tym, jak odebrała mieszkanie od dewelopera, na jaw wyszły wszystkie jego niedociągnięcia:

Teraz zaczęłam widzieć światełko w tunelu bo był taki czas, że wszystko szło nie tak, wszystko musieliśmy skuć i położyć na nowo bo było tyle błędów i niedopatrzeń, że obawialiśmy się, że jak to zabudujemy to będzie katastrofa. […] Było dużo stresu, dużo nerwów i nieprzespanych nocy, ale teraz widzę światełko w tunelu, będzie montaż mebli i będzie pięknie – wyznała.

Prowadząca Hotel Paradie zdradziła, że krótko po tej sytuacji deweloper, od którego nabyła mieszkanie, zniknął, ponieważ zabrakło mu funduszy:

Deweloper się zawinął, nie ma go! Ogłosił upadłość.

Mimo że na początku gwiazda przypłaciła całą tą sytuacją sporym stresem, optymistycznie patrzy w przyszłość. Zdradziła, że lada moment chce wprowadzić się do nowego lokum:

Planuję niebawem, mam nadzieję, że na święta Bożego Narodzenia na pewno. Tak za 2 miesiące mam nadzieję.

Historia Klaudii jest przestrogą dla osób, które zdecydowały się na zakup mieszkania w stanie surowym. Jej opowieść pokazuje, jak ważne jest odpowiednie dobranie ekipy budowlanej, która podejmie się prac wykończeniowych.


Klaudia El Dursi pokazała drugie mieszkanie

Klaudia El Dursi pokazała drugie mieszkanie

Klaudia El Dursi pokazała drugie mieszkanie

Klaudia El Dursi pokazała drugie mieszkanie

Klaudia El Dursi pokazała drugie mieszkanie

Klaudia El Dursi pokazała drugie mieszkanie

Komentarze

  • Gość k. pisze:

    Co kogo obchodzą jej problemu z mieszkaniem ludzie mają własne problemy. Niech sobie z nimi radzi jak każdy a nie ze wszystkim do portali już naprawdę brak szacunku do własnego prywatnego życia. Kogoś obchodzi ze od Pół roku nie chodze i bylam 4 miesiace w szpitalu i jeżdżę na wozku no nie… Wiec puknijcue się w łeb i zacznijcie pisać o czymś co ma sens nie tylko klaudia na takiw problemy z mieszkaniem

  • Gość pisze:

    Taki lajf ha ha a ha ha mln takich welcome w polandii dobrze źe sama wszystko łumie inni nie mają tyle szczęscia ani kasy ani mieszkania jak pani dr ebi niby boks i tytuły są ok ale kogo to obchodzi raz 20s i starczy na całe źycie nawet 1zl szkoda w sts i hotelu ale kazdy lubi co innego i to tyle

  • Szalony i nie kumatyGość pisze:

    Ojej co za wielkie wydarzenie !!! : Klaudia El Dursi ma problemy z mieszkaniem !!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×