Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Jak Justin Bieber nazywa Hailey Baldwin? Tak słodko nie zwracał się nawet do Seleny Gomez!

Justin Bieber Hailey Baldwin

Tylko co na to Hailey?

Jak Justin Bieber mówi na Hailey Baldwin?

Informacja o małżeństwie Hailey BaldwinJustina Biebera przetoczyła się przez światowy show-biznes jak burza. Jeszcze na początku roku muzyk próbował naprawić swoją relację z Seleną Gomez, a kilka tygodni później znów widziano go w towarzystwie Hailey. Tym razem nie skończyło się jednak na kilku przypadkowych randkach. Para zaręczyła się w lipcu podczas bajkowego wyjazdu na Bahamy, a po powrocie do Nowego Jorku… wzięła ślub!

Justin o zaręczynach poinformował sam, w bardzo kwiecisty i obrazowy sposób opisując jak bardzo kocha swoją partnerkę – podobno przy okazji wpędzając Selenę w załamanie nerwowe – i jak wiele dla niego znaczy:

Miałem zamiar trochę poczekać zanim coś powiem, ale słowa rozchodzą się szybko, więc słuchajcie. Hailey, jestem taki zakochany we wszystkim, co jest związane z tobą. Jestem zdecydowany na spędzenie swojego życia poznając każdy szczegół na twój temat, kochając się cierpliwie i czule. Obiecuję, że będę przewodził naszej rodzinie zachowując honor i integralność, pozwalając, żeby Jezus przez swojego Świętego Ducha prowadził nas przez każdą decyzję, jaką podejmiemy. Moje serce jest całkowicie i kompletnie twoje i zawsze będę stawiał cię na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin i nie chciałbym spędzić go z kimkolwiek innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem i świetnie się dopełniamy. Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w naszym życiu.

Wygląda na to, że nie był to chwilowy przypływ weny i uczucia do partnerki, bo na co dzień Bieber zwraca się do niej równie kwieciście. Na jego Instagramie pojawiło się niedawno nowe zdjęcie, na którym para całuje się namiętnie, spleciona w czułym uścisku. Pod zdjęciem Bieber napisał tylko:

Miodowa drogocenna bułeczka

Najwyraźniej właśnie tak zwraca się do swojej ukochanej, gdy nikt ich nie widzi. Trzeba przyznać, że polotu mu nie brakuje i na pewno nie można go nazwać stereotypowym. 😉

Kłopoty w świeżutkim małżeństwie Justina Biebera? Bożyszcze nastolatek nie jest już pewny własnych uczuć!

Matka Seleny Gomez wpadła w szał. Justin Bieber przekroczył granicę dobrego smaku?

Awantura w rodzinie Justina Biebera. Poszło o jego związek z Hailey Baldwin!Czy Justin Bieber jest dobrym przykładem dla młodych ludzi?

×