Szukaj

Jurek Owsiak skomentował działalność Caritasu: „Parę lat temu rozmawiałem z szefem tej instytucji. Największym bólem jest to, że…”

Jurek Owsiak szczerze o Caritasie

Jurek Owsiak szczerze o Caritasie

Jerzy Owsiak o Caritasie i PiS

Już po raz 25. Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wystartowali na ratunek dzieciom i seniorom. Niestety w tym roku wydarzenie przeszło wiele zmian. Chociażby Telewizja Polska po raz pierwszy w historii nie transmitowała finału.

W rozmowie z portalem gazeta.pl Jurek Owsiak skomentował działalność Caritasu, które mimo wielu kontrowersji jest promowane w TVP. Czy jest mu przykro z tego powodu?

Nie. Kiedy umierał mój teść, pomogli mu właśnie ludzie z pobliskiego Caritasu. Parę ładnych lat temu rozmawiałem z szefem tej instytucji. Powiedział mi: „Naszym największym bólem jest to, że ludzie nas porównują. My do tego nie dążymy” – powiedział

Odniósł się również do polityki obecnego rządu.

Na najbliższym finale będziemy się dzielić najnowszymi wynikami badań. Pytano w nich ankietowanych, jak oceniają Orkiestrę, a na końcu o to, na kogo głosowali. Zebraliśmy dobre opinie, a 87 procent tych, którzy je wygłosili, głosowało na PiS! Okazuje się, że my na tych ludzi patrzymy przez pryzmat wodza PiS, Jarosława Kaczyńskiego. A nie powinniśmy, nawet na polityków z tej partii. Owszem, czasem wyskoczy jakiś pojedynczy i chlapnie bzdurę, jak poseł Stanisław Pięta. Ale to nie oznacza, że reszta posłów jego ugrupowania myśli tak samo – wyznał

Co o tym sądzicie?

Zobacz: Szok! Agata Młynarska jednak nie zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Pierwszy raz w historii!

Zobacz: Skandaliczne słowa księdza na temat WOŚP na mszy! Parafianie oburzeni: „Taka opinia nigdy nie powinna paść!”

Zobacz: Co w „Wiadomościach” powiedzieli o WOŚP 2017? To bardzo smutne [WIDEO]

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

Jurek Owsiak – WOŚP 2017


Jurek Owsiak - WOŚP 2017

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak i Monika Olejnik

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak i Monika Olejnik

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×