Julia Wieniawa nie oszczędzała na urlopie. Za jedną dobę w jej apartamencie na Mykonos trzeba zapłacić krocie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa razem z ukochanym i grupą przyjaciół wyjechała kilka dni temu do Grecji. Gwiazda na bieżąco relacjonuje wakacje i trzeba przyznać, że pławi się w luksusie. Za jedną dobę w apartamencie musi jednak słono zapłacić.

Julia Wieniawa jest jedną z najmłodszych gwiazd w show-biznesie i jednocześnie plasuje się w ścisłej czołówce tych, którzy zgarniają największe gaże. Aktorka zadebiutowała na scenie, jako nastolatka i szybko zdobyła sympatię widzów. Jej trampoliną do kariery stał się serial Rodzinka.pl, w którym stawiała pierwsze kroki. Szybko zaczęła dostawać kolejne propozycje i pojawiać się na nowych planach filmowych. Nie brakowało również firm, które widziały ją jako twarz swojej marki. W międzyczasie Julia pracowała także nad muzyczną karierą.

To wszystko sprawiło, że obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w branży. Ona sama również stworzyła dwie własne marki. Od jakiegoś już czas ma linię kosmetyków kolorowych i stawia też pierwsze kroki w branży odzieżowej. Jej kariera cały czas nabiera rozpędu.

Julia Wieniawa odpoczywa na Mykonos. Ile płaci za hotel?

Młoda bizneswoman zarabia krocie, ale też bardzo mądrze inwestuje swoje pieniądze. Już jest właścicielką trzech mieszkań, a ostatni apartament, do którego się wprowadziła, naprawdę robi wrażenie. Gwiazda cały czas relacjonowała na Instagramie postępy z remontu i urządzania kolejnego gniazdka. Wiadomo także, że Julia uwielbia podróże i gdy tylko pozwala jej na to czas, pakuje walizki i rusza w świat. Zazwyczaj wybiera kierunki, w których może cieszyć się sporą ilością słońca.

W ciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy odwiedziła ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim: Zanzibar, Egipt, a teraz wyjechali na grecką wyspę Mykonos. Julia chętnie dzieli się zdjęciami z urlopu i trzeba przyznać, że te zapierają dech. Widać, że zatrzymali się oni w luksusowym miejscu i ma do dyspozycji wspaniały apartament z tarasem i ogromnym prywatnym basenem. Okazuje się, że pobyt w tym miejscu kosztuje krocie.

Wynajęli sobie apartament w jednym z najlepszych hoteli na Mykonos. I najdroższym. Za dobę pobytu muszą zapłacić 6,3 tys. euro, czyli 28 tys. zł. W zamian do dyspozycji mają prywatny basen z leżakami na wodzie, jacuzzi, trzy sypialnie z królewskimi łożami i równie królewską obsługę – czytamy w Super Expressie.

Trzeba przyznać, że Julia nie żałowała pieniędzy na urlop. W końcu tak dużo pracuje, że może sobie pozwolić na wymarzone wakacje w pięknej lokalizacji. W naszej galerii zobaczycie zdjęcia miejsca, w którym zatrzymała się Julka z przyjaciółmi.


Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×