NewsyJulia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie w drogim apartamentowcu. Zamieszka w sąsiedztwie gwiazd

Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie w drogim apartamentowcu. Zamieszka w sąsiedztwie gwiazd

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Zuza Maciejewska

06.07.2020 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa wróciła do zawodowej aktywności. Chociaż do niedawna zajmowała się głównie prowadzeniem kont w mediach społecznościowych, gdy rząd nieco złagodził obostrzenia, znów pojawia się na planach, wróciła na siłownię, a także wypuściła nową piosenkę. Utwór SMRC, bo o nim mowa, już zdobywa ogromną popularność.

Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie. Gdzie się znajduje?

Julia Wieniawa nadal publikuje nowe posty na Instagramie. Tak jak w niedzielę, gdy udostępniła zdjęcie zrobione po pracy. Uwagę przyciąga jej stylizacja, a właściwie torebka Diora, która kosztuje około 10 tysięcy złotych. Aktorka kupiła ją podczas wakacji w Dubaju i jak pochwaliła się wtedy, to spełnienie jej marzeń.

Julia zarobione pieniądze inwestuje nie tylko w luksusowe dodatki, ale także w nieruchomości. Jak donosi Fakt do jej kolekcji dołączyło kolejne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie. Osoby z jej otoczenia mówią, ma większy metraż niż poprzednie. Zamieszka w sąsiedztwie Marcina Tyszki:

Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. Dlatego kupiła nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na wysokim piętrze. Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę - donosi tabloidowi znajomy aktorki.

Wieniawa nie ukrywa, że inwestuje w nieruchomości. Jak zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post, to doskonały sposób, by zabezpieczyć środki finansowe na swoją przyszłość:

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Ciekawe kiedy aktorka pokaże swoje nowe cztery kąty internautom.

Julia Wieniawa - nowa fryzura
Julia Wieniawa - nowa fryzura
Julia Wieniawa w dresie
Julia Wieniawa w dresie
Julia Wieniawa dołączyła do wyzwania CCC
Julia Wieniawa dołączyła do wyzwania CCC
Julia Wieniawa w szlafroku
Julia Wieniawa w szlafroku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także