Julia Wieniawa ze skwaszoną miną zapowiada nowy projekt. Pojawił się akcent, który może zwiastować niepowodzenie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zapowiedziała niespodziankę dla fanów. Pozuje jednak przed rozbitym lustrem. To według przesądów nie wróży najlepiej. Co napisała?

Julia Wieniawa niewątpliwie to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl, w którym wcieliła się w postać Pauli i przez lata grała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Produkcja otworzyła jej drzwi do kariery.

Julia nie ukończyła studiów aktorskich, ale nie przeszkadza jej to, żeby realizować się w zawodzie i ma na swoim koncie wiele projektów. Wystąpiła już między innymi u Patryka Vegi. Znane są z jej udziałem takie produkcje, jak: Kobiety mafii czy Small world. Zapisała się także w pamięci widzów za sprawą roli w horrorze pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Wieniawa jest osobą o wielu talentach – wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, który ukończyła na 2. miejscu, ustępując pola jedynie modelce Edycie Zając. Wieniawa doskonale sobie radzi także z mikrofonem. Kilka tygodni temu wykonała cover najnowszego utworu Adele pt. Easy on me i zebrała masę komplementów za interpretację piosenki. W wolnym czasie pracuje również nad debiutanckim albumem, który promuje singiel Na darmo. Teraz zapowiada kolejną niespodziankę związana z muzyką. Jednak stłuczone lustro może niepokoić fanów artystki.

Julia Wieniawa przed stłuczonym lustrem

Stłuczone lustro według przesądu oznacza nadejście siedmiu lat nieszczęścia. Od dawna zwierciadła uznaje się za przedmioty o dużej sile magicznej. Przekonanie na ten temat istnieje w wielu wierzeniach do dziś. Już w starożytności uważano, że odbity w lustrze wizerunek osoby zawiera część jej duszy. Także w Polsce mówi się, że wydarzenie to wróży aż siedem lat pecha lub miłości bez wzajemności. Czy Julia Wieniawa prowokuje los?

Na najnowszym zdjęciu artystka pochwaliła się nowym projektem. Z wpisu wynika, że będzie to współpraca z jednym z najzdolniejszym młodych producentów w naszym kraju, Kubą Karasiem, a prywatnie chłopakiem Jessiki Mercedes, przyjaciółki aktorki.

Mamy dla Was taką niespodziankę, że aż lustra pękają. Na szczęście! #staytuned – napisała.

We wpisie odniosła się do stłuczonego zwierciadła i przekornie twierdzi, że to na szczęście. Tego tez jej życzą fani, którzy już nie mogą się doczekać efektów współpracy tych dwojga niezwykle utalentowanych młodych ludzi.


Julia Wieniawa pozuje przed rozbitym lustrem

Julia Wieniawa pozuje przed rozbitym lustrem

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa - 23. urodziny

Julia Wieniawa - 23. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×