Julia Wieniawa postawiła wszystko na jedną kartę i zaśpiewała arcytrudne „Easy on Me” Adele. Opłacało się tak ryzykować? Oto reakcja internautów

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest kobietą wielu talentów. Właśnie pochwaliła się nagraniem, na którym śpiewa utwór Adele Easy on me. Jak jej występ ocenili internauci?

Julia Wieniawa od najmłodszych lat znajduje się na świeczniku. Ogromną popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl, gdzie zagrała postać Pauli. Z miejsca zyskała sympatię fanów produkcji, którzy bacznie śledzą każdy jej krok. Od momentu debiutu w Dwójce nie narzeka na brak kolejnych zawodowych propozycji. Cały czas pojawia się na małym i dużym ekranie, a sporadycznie można zobaczyć ją również na deskach teatru.

Gwiazda już na zawsze zapisze się na kartach historii polskiej kinematografii za sprawą filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt. To pierwszy w historii horror, który został nakręcony w Polsce. Po wielkim sukcesie pierwszej części lada moment zobaczymy jej kontynuację. Tym razem w głównego bohatera wcieli się Mateusz Więcławowski.

Julia Wieniawa śpiewa Easy on me Adele. Jak wypadła?

Wieniawa wielokrotnie udowadniała, że ma wiele talentów i bez trudu podbiła rynek muzyczny. W 2015 roku wypuściła singiel Co mi jest, a dwa lata później Oddycham. Oprócz nich ma na swoim koncie jeszcze sześć: Nie muszę, SMRC, Wspólna chwila, Niezawodna, Zabierz tę miłośćNa darmo.

W 2018 roku na jej profilu na Instagramie ukazało się nagranie, na którym mogliśmy wysłuchać jej wykonania utworu Fetish, który w oryginale śpiewała Selena Gomez. Nie należał on do najprostszych, jednak pretendująca wokalistka poradziła sobie z nim doskonale.

Julia po raz kolejny udowodniła, że nie boi się wyzwań. Na TikToku udostępniła swoją wersję piosenki Adele pt. Easy on me, która zapowiada najnowszy krążek Brytyjki. Poniżej możecie sprawdzić, jak wypadła 22-latka.

Adele powróciła po 6 latach! Nie mogę przestać tego śpiewać… kocham – napisała pod nagraniem.

@juliawieniawa

Adele powróciła po 6 latach! Nie mogę przestać tego śpiewać… kocham 🤍🤯

♬ dźwięk oryginalny – Julia Wieniawa

W ciągu kilku godzin nagranie ma ponad 142 tysiące wyświetleń i 12,3 tysiąca polubień. Użytkownicy aplikacji są pod ogromnym wrażeniem talentu Wieniawy, czemu dają wyraz w komentarzach.

  • Noo masz głos.
  • Nie spodziewałam się, że jedna osoba ma tyle talentów.
  • Twój głos koi mnie.
  • Piękny głos!
  • Bardzo przyjemne góry, czyste, uspokajające. Powodzonka!

A wy co sądzicie o wykonie Julii?


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×