Szukaj

Bliscy kibicują Julii Wieniawie w miłości. Tylko patrzeć, jak ogłosi nowy związek. I to z kim!

Julia Wieniawa - nowy związek

Julia Wieniawa - nowy związek

Julia Wieniawa ma dość samotności i chciałaby się zakochać po raz kolejny. Jednak do tej pory jej życie miłosne pełne było rozczarowań. Czy młoda aktorka w końcu przestanie być singielką?

Julia Wieniawa po rozstaniu z Baronem była łączona w pary z różnymi przystojniakami. Spekulowano o jej romansach z gwiazdami show-biznesu, jak i z anonimowymi mężczyznami z jej otoczenia. Tym razem na tapecie pojawił się jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Czy u jego boku w końcu znajdzie prawdziwą miłość?

Czy Julia Wieniawa i Maciej Musiał są razem?

Młodziutka aktorka coraz częściej jest spotykana z kolegą z serialu Rodzinka.pl, Maciejem Musiałem. Na początku czerwca Twoje Imperium zamieściło obszerną fotorelację z ich spotkania, które odbyło się w czasie jednego z wiosennych wieczorów.

Amor znowu wziął ją na celownik i celnym strzałem połączył z bożyszczem nastolatek, aktorem Maciejem Musiałem – można było przeczytać w publikacji gazety.

Z relacji tygodnika wynikało, że Julia opuściła imprezę ze znajomymi na popularnym wśród młodzieży placu Zbawiciela zaraz po tym, jak odebrała telefon od Macieja. Następnie gwiazdor podjechał po przyjaciółkę pod sam lokal, gdzie cierpliwie na nią czekał. Po chwili ona dołączyła do niego.

Teraz jak podaje Świat i Ludzie para po raz kolejny spędziła ze sobą wieczór w znanym klubie, po czym przeniosła się do mieszkania Wieniawy.

Samochód był zaparkowany pod blokiem aktorki jeszcze o trzeciej w nocy – czytamy w gazecie.

Aktorzy tłumaczą publicznie, że zawsze ich spotkania odbywają się w gronie przyjaciół. Jednak faktem jest, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu.

My, przyjaciele trzymamy kciuki, żeby ta przyjaźń przerodziła się w coś więcej – zdradza przyjaciółka aktorki na łamach Świat i Ludzie.

Okazuje się, że być może szykuje się ich wspólny wyjazd. Gdyż gwiazda otrzymała zaproszenie od swojego partnera z Tańca z Gwiazdami. Stefano Terrazzino zaprosił ją do siebie na wakacje i prawdopodobnie nie pojedzie do niego sama.

Podejrzewam, wiem, że na towarzysza wakacyjnej wyprawy Julka wybierze Maćka – mówi z przekonaniem informatorka.

Julia nie szuka przygód a prawdziwej miłości. Otwarcie mówi o tym, że brak jej bliskości. Musiał wśród znajomych uchodzi za mężczyznę dojrzałego, który potrafi zadbać o kobietę. Takiego partnera potrzebuje celebrytka.


Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa w polu rzepaku

Julia Wieniawa w polu rzepaku

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×