Szukaj

Julia Pietrucha chwali się figurą po ciąży! Pokazała się w stroju kąpielowym na rajskich wakacjach!

Julia Pietrucha chwali się figurą po ciąży

Julia Pietrucha swoje pierwsze dziecko urodziła w połowi lipca 2018 roku. Teraz pierwszy raz pokazała się w stroju kąpielowym na wakacjach i pochwaliła sylwetką po ciąży. Jak wygląda niecałe siedem miesięcy po porodzie? Widać, że jeszcze niedawno była w pierwszej ciąży?

Julia Pietrucha w lipcu 2018 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Gaję. Gwiazda nie robiła wielkiej tajemnicy ze swojej ciąży, chwaliła się też krągłym brzuszkiem w social mediach i odliczała chwile do porodu razem z wiernymi fanami. Gdy Gaja wreszcie pojawiła się na świecie, zachwycona gwiazda poinformowała o tym na Instagramie:

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym.

Od tamtej pory minęło już niemal 7 miesięcy, a gwiazda właśnie pochwaliła się swoją sylwetką po ciąży. Choć nie zdecydowała się na założenie kusego bikini, w bardzo obcisłym stroju kąpielowym również osiągnęła efekt. Niczego nie dałoby się w nim ukryć – ale też nie było co ukrywać. Julia jest szczuplutka jak modelki wybiegowe i wygląda pięknie!

Podoba wam się?

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Julia Pietrucha, Grażyna Torbicka, Olivier Janiak

Rozczulający widok. Julia Pietrucha przyłapana nad morzem podczas zabawy z córką

Urodziła zaledwie dwa miesiące temu, ale jej sylwetka jest nienaganna. Julia Pietrucha tak dobrze nie wyglądała nawet przed ciążą!


Stosujesz jakąś dietę?

×