NewsyLenka Klimentova chwali się krągłościami w skąpym bikini. To już półmetek ciąży, a ona zachwyca figurą

Lenka Klimentova chwali się krągłościami w skąpym bikini. To już półmetek ciąży, a ona zachwyca figurą

Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Krystyna Miśkiewicz
10.07.2022 12:00, aktualizacja: 10.07.2022 16:14

Lenka Klimentova stała się popularna dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami. Wystąpiła w kilku edycjach show, a w ostatniej odsłonie programu tańczyła z Radkiem Liszewskim z zespołu Weekend. Na parkiecie jako trener pojawiał się także jej mąż, Jan. On jednak postanowił nawiązać współpracę z TVN i ostatnio występuje jako jeden z jurorów w programie Mam Talent.

Małżonkowie stanowią bardzo zgrany duet w życiu zawodowym i prywatnym. Zyskali spore grono fanów, które podpatruje w sieci, jak wygląda ich codzienność. Ostatnio mieli oni do przekazania cudowną nowinę. Opublikowali wspólne zdjęcia i kadry z badania USG, zdradzając, że oczekują na narodziny pierwszego dziecka. O powiększenie rodziny starali się kilka lat. Teraz zakochani postanowili ruszyć na wakacje i nieco się odprężyć w słonecznej Chorwacji.

Lenka Klimentova pokazała ciążowe krągłości w bikini

Lenka i Janek od momentu, w którym zdradzili, że będą rodzicami, chętnie chwalą się kolejnymi etapami ciąży. Wiadomo, że jest to już drugi trymestr i końcówka czwartego miesiąca ciąży, czyli półmetek. Tancerze znają już płeć maluszka, którą rodzina przekazała im w uroczysty sposób. Przez kilka dni tę wiedzę miała jedynie mama Lenki, która przygotowała dla nich rodzinne przyjęcie. Tam małżonkowie dowiedzieli się, że będą mieli synka. Radości nie było końca.

Przyszli rodzice postanowili skorzystać z ostatnich wolnych chwil i wybrali się na urlop do słonecznej Chorwacji. Tam dopisuje im piękna pogoda, a przyszła mama postanowiła wskoczyć w bikini.

Będąc na półmetku ciąży wygląda wręcz doskonale. Brzuszka praktycznie w ogóle nie widać, za to inne krągłości znacznie zyskał,y jak opisała to sama Lenka.

Brzucha jeszcze aż tak nie widać, za to poszło w dupkę i w cycki. To początek drugiego trymestru - napisała.

Rzeczywiście, będąc w ciąży Lenka może się pochwalić niebywałą figurą. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Obraz
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także