Julia Kamińska pokazała brzuszek. Niebywałe, jak zmienił się od czasu „Tańca z gwiazdami”

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska zaskoczyła obserwatorów tym, jak wygląda jej ciało. Gwiazda zaprezentowała idealnie wyrzeźbiony brzuch. Zobaczcie zdjęcie.

Julia Kamińska jest absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Jej kariera potoczyła się jednak nieco inaczej. W 2005 roku zadebiutowała w serialu Pełną parą. Prawdziwą popularność zyskała w momencie, gdy pojawiła się w BrzydUli. Aktorka doskonale odegrała główną rolę, czyli postać Urszuli Cieplak. Na początku nie była zbyt urodziwa, jednak z każdym kolejnym odcinkiem widzowie mogli obserwować, jak zmienia się w przepięknego łabędzia. Wkrótce później do jej drzwi zapukała miłość. Bohaterka zakochała się w swoim szefie. W 2009 roku serial się zakończył, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie, po jedenastu latach powrócił na antenę.

34-latka pojawiła się na castingu do roli zupełnym przypadkiem. Wkrótce później okazało się, że produkcja otworzyła jej furtkę do dalszej kariery. Poza popularnością również na planie serialu poznała swojego przyszłego partnera.

Gwiazda w 2005 roku związała się z aktorem Lwem Murzenką. Po czterech latach ich uczucie wygasło. Postanowili się więc rozstać. Kiedy dołączyła do obsady BrzydUli, poznała Piotra Jaska, który był scenarzystą produkcji. Ich serca zabiły szybciej, dlatego postanowili spróbować związku. Z końcem grudnia tygodnik Na żywo poinformował, że para zaczęła się od siebie oddalać. Według doniesień zaczęli spędzać ze sobą coraz mniej czasu. Finalnie aktorka spakowała swoje rzeczy i wyprowadziła się od mężczyzny. Byli ze sobą przez 11 lat. Para jak dotąd nie potwierdziła tych spekulacji.

Julia Kamińska pokazała wyrzeźbiony brzuch

Julia Kamińska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie dzieli się częścią swojego życia. Jej profil obserwuje już prawie 300 tysięcy osób. To tam gwiazda pochwaliła się, że wyjechała na wakacje do ciepłych krajów. Przy okazji zdradziła, że mimo urlopu nie zapomina o treningach. Zdalnie łączy się ze swoim trenerem i wykonuje ćwiczenia. Dodatkowo aktywnie spędza czas i biega.

Aktorka wykonała na plaży sesję zdjęciową. Opublikowała kulisy i zaskoczyła wszystkich obserwatorów swoim idealnie wyrzeźbionym brzuchem.

Zobaczcie, jak wygląda.


Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×