Jola Rutowicz ostro zaszalała u fryzjera. Całkowicie odmieniona pochwaliła się swoim luksusowym życiem w USA

Jola Rutowicz metamorfoza

Jola Rutowicz metamorfoza

Jak zmieniła się Jola Rutowicz?

Jola Rutowicz to celebrytka, która popularność zyskała dekadę temu. Wówczas pojawiła się w Big Brotherze, a sławę z pewnością przyniósł jej charakterystyczny wizerunek sceniczny.

Rutowicz znana była z zamiłowania do doczepianych włosów, mocnej opalenizny i tandetnych tipsów. Okazuje się, że po zniknięciu z show-biznesu przeszła sporą metamorfozę, a jej nowy look może szokować, bowiem celebrytka zdecydowanie nie przypomina dawnej siebie.

Od momentu, w którym w 2009 roku postanowiła wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, zrezygnowała przede wszystkim z krzykliwych stylizacji. Zdjęła zbyt długie sztuczne paznokcie i znacznie rozjaśniła włosy, teraz na jej głowie możemy podziwiać jasny blond.

Początki pobytu w Stanach Zjednoczonych nie były dla Joli Rutowicz łatwe. Gwiazdce reality-show brakowało popularności, którą miała na co dzień w Polsce. Właśnie dlatego w sieci rozpuściła fałszywe informacje o swojej ciąży. Dlaczego to zrobiła? Jak zdradziła osoba z jej otoczenia w rozmowie z Super Expressem, miał to być tylko nieszkodliwy żart:

Wpadła na ten pomysł na mocno zakrapianej imprezie, w dodatku zachęcali ją do tego znajomi. Stwierdziła, że wszystkich wkręci i znów będzie o niej głośno, i dodała wpis na Facebooku. Potem jeszcze kombinowała coby z tym zrobić, ale nie miała pomysłu. Ona jeszcze długo nie zostanie matką, w ogóle ją to nie interesuje.

Obecnie celebrytka skupia się na swoim życiu za oceanem. Podobno zarzeka się, że do kraju wróci jedynie wtedy, gdy zaproponują jej udział w Tańcu z gwiazdami.

Klaudiusz Ševkovič był mega gwiazdą „Big Brothera”. Po programie nagle zniknął. Co dzisiaj robi i jak wygląda?

Początki kariery Joli Rutowicz

Jola RutowiczBig Brotherze pojawiła się dwukrotnie – wygrała czwartą edycję show (emitowanego w TV4), a następnie stanęła w szranki z innymi celebrytami w wersji VIP. Wówczas między nią a Jarosławem Jakimowiczem wybuchł płomienny romans, który stał się przepustką dla Rutowicz na niemal każdą imprezę medialną. Między kochankami uczucie szybko wygasło. To jednak nie zniechęciło skandalistki, która nadal robiła wiele, by utrzymać się na medialnym świeczniku.

Rutowicz próbowała swoich sił jako uczestniczka w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Chociaż nie została mistrzynią łyżew, niewątpliwie jej zachowanie i wypowiedzi na długie lata widzom zapadły w pamięć.

Ostatnim sukcesem Jolanty jest jej książka autobiograficzna pt. Inna, w której wytłumaczyła, że zwariowana i średnio błyskotliwa Jola była jedynie kreacją stworzoną na potrzeby Big Brothera.

Brakuje wam Joli?

Odmieniona Jola Rutowicz powraca! Zafundowała sobie kilka zabiegów i od razu wygląda lepiej!

Dom Wielkiego Brata robił na was wrażenie? To zobaczcie luksusy w jakich żyje gwiazda „Big Brothera”! Ciężko wyjść z podziwu!

Gdy Klaudiusz Sevkovic był w „Big Brotherze” miała zaledwie parę lat. A teraz? Córka gwiazdy telewizyjnego show to prawdziwa seksbomba!


Jola Rutowicz w 2008 roku

Jola Rutowicz w 2008 roku

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz - magazyn AFM

Jola Rutowicz - magazyn AFM

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×