Wirtualna Polska

Johnny Depp w Polsce! Zagra z gwiazdą TVP. Taka gratka dla fanów. Przecież oni rozniosą scenę!

Johnny Depp w Polsce! Zagra z gwiazdą TVP. Taka gratka dla fanów. Przecież oni rozniosą scenę!

Johnny Depp w Polsce

The Hollywood Vampires, czyli zespół, w którym występuje między innymi Johnny Depp, zagra w Polsce razem z gwiazdą TVP. Zapowiada się niezły ogień.

Wirtualna Polska

The Hollywood Vampires, czyli Alice Cooper, Johnny Depp, Joe Perry i Tommy Henriksen wystąpią 22 lipca w Dolinie Charlotty w ramach 14. Festiwalu Legend Rocka. Razem z nimi na scenie gwiazda TVP, Łukasz Drapała z zespołem Chemia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Johnny Depp w zagra koncert w Polsce. Obok na scenie gwiazda TVP

Chemia, to zespół, który został założony przez gitarzystę Wojciecha Balczuna w 2007 roku w Warszawie.
Frontmanem zespołu jest Łukasz Drapała, vice Voice of Poland 2022 oraz półfinalista Mam Talent 2021.

Grupa od lat rozwija się na rodzimym i międzynarodowym rynku muzycznym, tworząc w unikalnej formule artystycznej i stylistycznej muzykę rockową oraz hard rockową. W 2015 roku słuchacze Antyradia uhonorowali Chemię tytułem zespołu roku, natomiast fani radiowej Trójki uznali piosenkę
I Love You So Much za najlepszy budzik.

Zespół wystąpił na międzynarodowych festiwalach, m.in. Woodstock Ukraine Festival, Sonisphere Festival, Orange Warsaw Festival. Supportował takie gwiazdy jak Red Hot Chilli Peppers, Guns N’Roses czy Skindred.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

29 kwietnia ukazała się najnowsza płyta zespołu Something To Believe In, na którą składa się 10 rockowych kompozycji. Za brzmienie albumu odpowiada producent Andy Taylor, gitarzysta i kompozytor znany ze współpracy m.in. z Duran Duran oraz The Almighty.

Zagramy na koncercie utwory z nowej płyty (wyprodukowanej przez Andiego Taylora z Duran Duran, który także napisał mi wszystkie teksty na płycie) oraz coś z The Voice of Poland.

Hollywood Vampires to nie tylko znany Johnny Depp, to też Joe Perry z Aerosmith, współautor ich wielu hitów, ale przede wszystkim Alice Cooper, wielka gwiazda rocka, jeden z najbardziej charakterystycznych wokalistów na świecie (puszczał utwory Chemii w Planet Rock – radiu z UK).

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To będzie wielkie święto. Johnny to jeden z moich ulubionych aktorów, jeden z największych. Oglądałem prawie wszystkie jego kreacje, ale jako fan kina gangsterskiego najbardziej cenię Donnie Brasco, czy Blow. To jest absolutny mistrz kreowania ról, z których – wydawałoby się – nie da się wyjść, a jednak jemu to się udaje. W Hollywood Vampires daje się poznać jako świetny muzyk, a towarzystwo, w jakim pracuje, to legendy sceny rockowej, muzycy, na których dorastałem – mówił Łukasz.

Ma też pomysł na prezent dla idola:

Wirtualna Polska

Myślę, że to będzie udany wieczór, nikt nie będzie brał jeńców. Mam tylko nadzieję, że uda się nam wszystkim spotkać i porozmawiać. Z Johnnym mam kilka tematów do umówienia – kapelusze, rum i krawaty. Te ostatnio podobno kolekcjonuje, więc mam pomysł na mały prezent.

Drapała ceni także pozostałych muzyków.

Nigdy nie miałem okazji poznać się osobiście z Joe Perrym (Aerosmith) czy Alice Cooper, ale ten drugi puszczał nasze utwory z nowej płyty w brytyjskim radiu Planet Rock. Można powiedzieć zatem, że znamy się z naszej twórczości. Na naszym koncercie pojawią się utwory z płyty, którą polecał słuchaczom Alice Cooper, ale także coś z naszych najbardziej popularnych piosenek oraz The Voice of Poland. Chociażby w ten sposób mogę podziękować publiczności za znakomite wsparcie, które doprowadziło mnie do drugiego miejsca.

Zapowiada się niezły sztos. Przecież oni razem rozniosą scenę!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 


355809035_647127910339224_2851780478905014016_n Łukasz Drapała, Premiera filmu Radiostory (fot. AKPA)

Łukasz Drapała, Premiera filmu Radiostory (fot. AKPA)

Łukasz Drapała, Monika Bradacz-Drapała - Opole 2023, dzień drugi (fot. AKPA)

Łukasz Drapała, Monika Bradacz-Drapała - Opole 2023, dzień drugi (fot. AKPA)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×