Szukaj

Zaręczyny jak z bajki! 54-letni John Stamos poprosił o rękę młodziutką aktorkę!

John Stamos zaręczył się

John Stamos i Caitlin McHugh zaręczyli się

John Stamos to aktor kojarzony przez wszystkich urodzonych przed 1986 rokiem. Przystojny producent greckiego pochodzenia kojarzony jest głównie z serialu Pełna chata, który realizowany był prawie przez dekadę, na przełomie lat 80. i 90., którego sequel Pełniejsza Chata, możemy oglądać od 2016 roku. Stamos łamał damskie serca, zmieniał kobiety jak rękawiczki, aż w końcu przystojny Grek właśnie się oświadczył!

Od prawie roku Stamos spotykał się z młodszą o 21 lat również aktorką Caitlin McHugh. Para bardzo rzadko mówi publicznie o swoim związku. Oboje uważają, że nic tak nie niszczy uczucia, jak przechwalanie się nim na łamach kolorowych magazynów.

Widzieliśmy już wiele razy, co stało się z parami, które opowiadały w wywiadach o życiu prywatnym – powiedziała piękna Caitlin dziennikarzom z magazynu „People”.

Stamos oświadczył się w Disneylandzie. Poprosił ukochaną o rękę, gdy w tle zabrzmiała piosenka Kiss the girl z filmu Mała Syrenka. Radosne nowiny para przekazała na Facebooku:

Zapytałem… Zgodziła się…! I żyliśmy długo i szczęśliwie – podpisał rysunek przytulonej pary pod zamkiem w Disneylandzie.

Gratulacje!

Gwiazdor “Przyjaciół” wrzucił do sieci swoje nagie foto spod prysznica! Zdjęcie w punkt! Towarzyszy mu przełomowe wyznanie

Zaręczyny Księcia Harry’ego i Meghan Markle pod znakiem zapytania?! Wszystko przez Księżną Kate!

Śliczna WAG kocha się rozbierać na Instagramie, a teraz została nową gwiazdą TVP! Zajęła miejsce Kasi Glinki!


John Stamos i Caitlin McHugh zaręczyli się

John Stamos i Caitlin McHugh zaręczyli się

Caitlin McHugh aktorka

Caitlin McHugh aktorka

Caitlin McHugh aktorka

Caitlin McHugh aktorka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×