Córka Michaela Jacksona cierpi po śmierci dziadka. Opublikowała wzruszający wpis: „Spędzenie z tobą ostatnich chwil było wszystkim”

Paris Jackson, Joe

Paris Jackson, Joe

Paris Jackson oddała hołd dziadkowi

Paris Jackson opłakuje stratę swojego ukochanego dziadka Joe Jacksona, który zmarł w środę rano w Los Angeles. Podobno po tym jak dziewczyna straciła swojego ojca Michaela w 2009 roku, stała się jeszcze bliższa najstarszemu z rodu Jacksonów, który utrzymywał pamięć Króla Popu przy życiu. Nic więc dziwnego, że nastolatka jego śmierć bardzo mocno przeżyła. Dowodem może być najnowszy wpis na Instagramie.

Paris towarzyszyła dziadkowi do ostatnich dni, dopóki nie przegrał walki z agresywną postacią raka trzustki. W poście, który opublikowała na Instagramie, szczegółowo opisuje jej cenne wspomnienia z Joe. Obok zdjęcia z wytatuowaną ręką trzymającą się Joe’s, gdy był w szpitalu, napisała:

RIP HAWK. Joseph Jackson. Spędzanie z tobą tych kilku ostatnich chwil było wszystkim. Powiedzenie ci wszystkiego, co muszę ci powiedzieć przed pożegnaniem było takim błogosławieństwem.

Jednocześnie pochwaliła swojego dziadka – człowieka, który stworzył i wypromował kultowy zespół The Jackson 5, który przyniósł sławę Michaelowi:

Wszyscy, którzy przyszli cię odwiedzić, przyszli z miłością, szacunkiem i wielką dumą w swoich sercach. Dumni z ciebie, dumni z bycia twoimi dziećmi, wnukami i prawnukami, dumni z posiadania twojej siły i dzielenia się doświadczeniami, które zdobyłeś w życiu.  Jesteś pierwszym prawdziwym Jacksonem. Legendą, która wszystko zaczęła. Nikt z nas nie byłby w pobliżu miejsca, w którym się znajdujemy, gdyby nie ty. Jesteś najsilniejszym mężczyzną jakiego znam. Dzieło twojego życia przejdzie do historii, a ty będziesz znany jako jeden z największych patriarchów, który kiedykolwiek żył – napisała Paris.

Dziewczyna zaznaczała także, że wspomnienia z każdej chwili, jaką przeżyła z Josephem, będą jej zawsze towarzyszyć:

Cytując radę, którą mi dałeś, kiedy byłam małym dzieckiem i widziałam twoje oczy rozjaśniające się, dzielące się historiami, które mój tata zwykł mi opowiadać o tobie, opowiadając dowcip i słysząc, jak się śmiejesz po raz ostatni. Moje serce jest pełne, wiedząc, że zostawiliśmy się w ten sposób (…) Kocham cię, dziadku. Tak bardzo, że słowa nie mogą opisać. Mam dla ciebie ogromną wdzięczność i zawsze będę. Wszyscy tak się czujemy. Dziękuję Ci za wszystko. naprawdę. Spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia w moich snach bardzo szybko.

Do emocjonującego wpisu Paris Jackson dołączyła serię zdjęć przedstawiających Joe jako młodego mężczyznę, zdjęcie z żoną Katherine i kolejną fotografię szczęśliwego człowieka.

Dodajmy, że Joe Jackson zmarł dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci Michaela.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joe Jackson nie żyje. Ojciec Michaela Jacksona przegrał walkę z rakiem

Co za doniesienia! Tabloid twierdzi, że Michael Jackson wciąż żyje! Ma na to dowód!

Ojciec Michaela Jacksona jest w ciężkim stanie. Rodzina twierdzi, że 88-latek umiera


Paris Jackson trzyma rękę dziadka

Paris Jackson trzyma rękę dziadka

Joe Jackson w młodości

Joe Jackson w młodości

Joe Jackson z żoną

Joe Jackson z żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×