Pamiętacie śliczną blondynkę z „Kilera”? Sprawdziliśmy, jak zmieniła się Joanna Samojłowicz. To nie ta sama osoba

Joanna Samojłowicz. Jak się zmieniła?

Joanna Samojłowicz. Jak się zmieniła?

Pewnie każdy z was oglądał Kilera. A czy pamiętacie piękną blondynkę, która kokietowała głównego bohatera? Joanna Samojłowicz zmieniła się nie do poznania.

Komedia Kiler (1997) w reżyserii Juliusza Machulskiego musiała być hitem. Geniusz komedii miał już na koncie produkcje takie jak: Vabank, Vabank 2, Seksmisja, Kingsajz, Deja Vu. Widzowie pokładali w Kilerze wielkie nadzieje i – zgodnie z oczekiwaniami – nie zawiedli się. Postać Jurka Kilera (w tej roli Cezary Pazura) na trwałe weszła do polskiej popkultury. Nic dziwnego, że Machulski już dwa lata po premierze przedstawił widzom kontynuację produkcji o nazwie Killer-ów 2-óch, w której wystąpiła cała plejada aktorów znanych z pierwszej części przeboju.

W filmach z cyklu, oprócz Pazury, zagrali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Stuhr, Janusz Rewiński, Katarzyna Figura, Jan Englert, Marek Kondrat, Lech Dyblik, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Sulej, Władysław Komar, Olaf Lubaszenko, Szymon Majewski, Cezary Żak, Michał Milowicz, Piotr Zelt.

W obsadzie znalazło się też grono mniej znanych osób. Wśród nich była piękna Joanna Samojłowicz. Młoda modelka w obu filmach wcieliła się w postać prostytutki „Evity”.

Jak się zmieniła Joanna Samojłowicz? Kim jest?

Joanna urodziła się w 1975 roku w Warszawie. Obecnie ma więc 46 lat. Karierę w show-biznesie zaczynała jako modelka. Kilkukrotnie gościła w polskiej edycji czasopisma Playboy. W 1996 roku była jedną z pierwszych Polek, których zdjęcia znalazły się w wersji magazynu w USA. W latach 1995-2003 była żoną producenta Jacka Samojłowicza.

Rola w Kilerze otworzyła jej drogę do kariery. W 2000 roku pracowała jako prezenterka programu Różowa Landrynka na Polsacie. Niestety, wkrótce potem zniknęła z ekranu. Od tego czasu skupiła się na prowadzeniu własnych przedsięwzięć biznesowych. Funkcjonuje m.in. w branży beauty-wellness. Ex-modelka do dziś zachwyca urodą. Wiemy to dzięki Instagramowi.

46-latka publikuje na koncie w tym serwisie nowe fotki, na których widać, że niewiele zmieniła się od czasu występów w kultowych obrazach Machulskiego. Joanna może poszczycić się nienaganną figurą i piękną fryzurą w kolorze blond. Jej fotki zobaczycie poniżej i w galerii zdjęciowej pod artykułem. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Niestety, na temat jej życia prywatnego nie wiadomo zbyt wiele. W ostatnim czasie dodała zdjęcie z synem. Chłopak to już młody mężczyzna.

Nie tylko Joanna próbowała sił w show-biznesie. Jej matka, Magdalena Celówna, jest aktorką filmową i telewizyjną. Możecie ją znać m.in. z Plebanii 07 zgłoś się. W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć Joanny.


Joanna Samojłowicz w filmie

Joanna Samojłowicz w filmie "Kiler"

Joanna Samojłowicz w filmie

Joanna Samojłowicz w filmie "Kiler"

Joanna Samojłowicz. Jak się zmieniła?

Joanna Samojłowicz. Jak się zmieniła?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×