NewsyPamiętacie Karinę z "Chłopaków do wzięcia"? Zmieniła się nie do poznania

Pamiętacie Karinę z "Chłopaków do wzięcia"? Zmieniła się nie do poznania

Karina Koch
Karina Koch
14.08.2023 12:20

Karina Koch zyskała popularność dzięki udziałowi w Chłopakach do wzięcia. Prywatnie Karina jest siostrą Stefana, którego także można było oglądać w programie. Jak dziś wygląda Karina?

Karina i Stefan z "Chłopaków do wzięcia"

Karina i Stefan to rodzeństwo, które widzowie mieli okazję poznać dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia. Między bratem i siostrą doszło jednak do konfliktu, który na pewien czas rozdzielił ich losy. Powodem był konflikt Kariny z Aldoną, narzeczoną Stefana.

O tym, że związek Stefana i Aldony ma negatywny wpływ na relacje rodzeństwa, widzowie przekonali się dość szybko. W końcu brat Kariny podjął decyzję o rozstaniu z Aldoną. Stefan podejrzewał bowiem, że jego wybranka udaje ciążę. Na TikToku można było nawet zobaczyć, jak Aldona wyprowadza się od ukochanego. Po tych wydarzeniach rodzeństwo ponownie odnalazło wspólny język i spędza ze sobą znacznie więcej czasu.

Karina Kocha przeszła metamorfozę

Karina i Stefan wybrali się niedawno do Płocka, gdzie uczestniczka programu Chłopaki do wzięcia wzięła udział w sesji zdjęciowej. Karina nie przypomina już siebie - nowa fryzura i profesjonalny makijaż sprawiły, że - jak twierdzi - "sama siebie nie poznaje". Najnowsze zdjęcia siostry Stefana zrobiły furorę w sieci. Fani nie mogą wyjść z zachwytu!

Powiem Wam dziewczyny - kawał dobrej roboty! - napisano na Facebooku.Przepięknie - dodała inna internautka.
Pięknie, jak nie Karina – czytamy dalej w komentarzach.

Jak Wam się podoba metamorfoza Kariny? Prawda, że wygląda cudownie?

Karina Koch.
Karina Koch.
Karina Koch.
Karina Koch.
Karina Koch.
Karina Koch.
Karina Koch.
Karina Koch.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także