Joanna Przetakiewicz urządziła siłownię na środku ulicy. Cała okolica podziwiała jej jędrne pośladki, gdy wyciskała siódme poty. Ale figura!

Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz zachwyca figurą i witalnością. Właśnie pokazała na Instagramie, jak dba o to, żeby zawsze być w świetnej formie. 

Joanna Przetakiewicz prowadzi dom mody La Mania. Dzięki niemu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Projektantka jest znana ze świetnego wyczucia stylu. Gdziekolwiek się nie pojawia, zachwyca swoim nienagannym wizerunkiem. Tak było m.in. na ślubie, który odbył się w zeszłym roku.

Przetakiewicz wyszła za mąż za swojego ukochanego Rinke Rooyensa. Na tę okazję wybrała przepiękną stylizację. Sięgnęła po kreację od Valentino ozdobioną maleńkimi kwiatkami, w której wyglądała cudownie. Z jej twarzy nie schodził uśmiech i była wręcz modelową panną młodą.

Joanna Przetakiewicz także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie nie tylko odsłania wybrane momenty życia prywatnego, ale także promuje projekty Ery Nowych Kobiet, ruchu społecznego, który łączy Polki. Jest to wspaniała inicjatywa, która pokazuje solidarność płci pięknej.

Nasza największa siła to to, że na setkach spotkań, które się odbyły, mówimy sobie to cały czas, że my się nie spieramy tylko wspieramy. My się nie oceniamy tylko doceniamy. To, co jest naprawdę moją największą dumą, ja w ogóle nie mam z tym nic wspólnego, bo ja byłam tylko jedną z nich. Natomiast to są setki tysięcy kobiet, które tak pięknie zrozumiały całą tę ideę i mało tego niosą ją dalej. To są dla mnie te najważniejsze influencerki dzisiaj – mówiła gwiazda naszej reporterce.

Energii i witalności można jej pozazdrościć, a figurę ma wręcz idealną. Jak to robi, że jest w tak dobrej formie?

Zobacz także: Afery z Muchą i restauracją ciąg dalszy. Do akcji wkracza Joanna Przetakiewicz. Milionerka ma cenną radę dla aktorki

Joanna Przetakiewicz zamieniła siłownię na ulicę. Jak trenuje milionerka?

Joanna Przetakiewicz w poniedziałek bardzo aktywnie zaczęła tydzień. Pochwaliła się treningiem na świeżym powietrzu. Zamieniła siłownię na ulicę i pozwoliła okolicznym mieszkańcom podziwiać swoją figurę. Nic dziwnego, że ma idealną figurę i jest pełna energii.

Dzień dobry. Kto powiedział, że trzeba ćwiczyć na siłowni?

Co wolisz:
1. cudnie i zielono z witaminą D3 w pakiecie?
czy
2. klasykę – siłownię z maszynami? – zapytała internautów.

Obserwujący profil Joanny zdecydowanie wolą rusz na świeżym powietrzu. Nie omieszkali skomplementować także figury projektantki. Pozostaje tylko brać z niej przykład.


Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz - trening

Joanna Przetakiewicz - trening

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×