Joanna Opozda pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Antkiem Królikowskim. „Ale będą piękne dzieci”

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda opublikowała romantyczne zdjęcie z Antkiem Królikowskim. Zakochani przebywają na wakacjach. Jak fotografie komentują internauci?

Antek Królikowski i Joanna Opozda poznali się w czasach studenckich, ale zaczęli spotykać się w zeszłym roku. Pojawiali się na imprezach, a także publikowali wspólne zdjęcia w social mediach. Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich szczęścia, w mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie o ich rozstaniu.

Jednak już w grudniu ubiegłego roku pojawiły się plotki, że zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę. Początkowo ukrywali swój związek. Po pewnym czasie przestali do robić. Królikowski, by rozwiać wszelkie wątpliwości, opublikował zdjęcie na Instagramie, którym potwierdził, że on i Opozda znowu są razem.

Od pewnego czasu w mediach krążą pogłoski, że Antek Królikowski i Joanna Opozda chcą postawić kolejny krok w swojej znajomości i już szykują ślub. Tak przynajmniej twierdził Pudelek, który informował, że aktorka swoje urodziny połączyła z wieczorem panieńskim:

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni – zdradził informator portalu.

Podał też szczegóły związane z listą gości, zaproszeniami i miejscem uroczystości. Sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tych rewelacji. Spędzają za to romantyczne wakacje w Grecji. Asia właśnie podzieliła się zdjęciem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na romantycznych wakacjach

Joanna Opozda pochwaliła się zdjęciem z wakacji z Antkiem Królikowskim w Grecji.  Pozują w objęciach, oboje w czarnych koszulkach. Wyglądają na bardzo szczęśliwych. Aktorka podpisała zdjęcie serduszkiem. Bardzo wymownie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Internauci nie pozostawili romantycznej fotografii bez komentarza.

  • Ale wy piękni.
  • Cudne zdjęcie.
  • Ale będą piekne dzieci.
  • I super.

Wygląda na to, że kryzys został zażegnany, a uczucie Joanny i Antka kwitnie.


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Komentarze

  • wczasowiczka pisze:

    Wakacje na Rodos w miejscowości Lindos.wynajeli wypasiona miejscówkę jak na Rodos pusto.4 km od nich pusty basen,puste knajpy.Rodos bez ludzi.

  • Gośćbos pisze:

    Aby myśleć o dzieciach trzeba umieć podejmować poważne decyzje… To nie tak jak decyzję o rozstaniach co kilka dni z inną osobą…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×