Joanna Opozda i Antek Królikowski ponownie razem. Aktor romantycznym zdjęciem rozwiał wszelkie wątpliwości

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda w końcu zdecydowali się potwierdzić plotki, które od jakiegoś czasu krążą w sieci. Aktor opublikował wspólne zdjęcie i rozwiał wszelkie wątpliwości. Co napisał?

Joanna Opozda i Antek Królikowski byli najpiękniejszą parą polskiego show-biznesu w ubiegłym roku. Długo nie ukrywali swojej relacji. Pojawiali się na branżowych imprezach, co było szeroko komentowane w prasie. Pokazywali zdjęcia z wyjazdów w różne miejsca świata. Tworzyli piękny duet i nic nie zapowiadało, że ich uczucie szybko się wypali. Mówiono nawet, że mężczyzna szuka odpowiedniego pierścionka, bo zamierza się oświadczyć wybrance. Jednak stało się inaczej.

W grudniu Joanna Opozda poinformowała, że rozstała się z Antkiem Królikowskim. By uciąć wszelkie spekulacje, wydała oświadczenie:

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Na słowa aktorki zareagował także sam zainteresowany, który podkreślił, że nie chce wypowiadać się na temat rozstania. Wydawało się, że temat jest zamknięty i wówczas pojawiły się plotki, że byli kochankowie ponownie się spotykają. Nie komentowali doniesień. Aż do dzisiaj.

Antek Królikowski i Joanna Opozda znowu razem

Niedawno informator Pudelka donosił, że Królikowski pojawia się w okolicach domu byłej partnerki i stara się ją odzyskać. Potem Fakt podawał, że aktorzy zdecydowali się na wspólny wyjazd w góry. W czwartkowy wieczór Antek postanowił rozwiać wszystkie wątpliwości.

Na Instagramie aktora pojawiła się fotografia, na której pozuje z Joanną. Oboje maja takie same fryzury i tym zabawnym kadrem potwierdzają, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę.

Moje szczęście @asiaopozda#asiaopozda #antonikrólikowski – napisał aktor.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie ukrywają, że wiadomość ich zaskoczyła, ale bardzo się cieszą szczęściem pary.


Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×