Szukaj

Joanna Opozda i Antek Królikowski ROZSTALI SIĘ! Jest oficjalne oświadczenie

Joanna Opozda, Antek Królikowski rozstali się

Joanna Opozda, Antek Królikowski rozstali się

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Aktorka opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu relacji.

Scenariusz lubi się powtarzać. Antek Królikowski kolejny rok kończy rozstaniem. W ostatnich dniach grudnia Joanna Opozda poinformowała media o zakończeniu związku z aktorem. Ich relacja nie trwał długo, bo zaledwie kilka miesięcy, ale para zdążyła nieźle namieszać w show-biznesie, pojawiając się razem na salonach.

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Oświadczenie aktorki

W lipcu Antek potwierdził, że jest w związku z Joanną. Zrobił to w sprytny sposób, bo stając w obronie swojej partnerki, która została skrytykowana za naganne zachowanie w jednej z warszawskich restauracji. Aktor opublikował wówczas wpis, w którym kilkukrotnie nazwał Opozdę „dziewczyną”. W ten sposób rozwiał wszystkie spekulacje na temat tego, co ich łączy.

Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i… Jest dramat!  (…) Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł… – brzmiał komunikat syna Pawła Królikowskiego.

Ich uczucie rozwijało się z każdym kolejnym tygodniem. Razem błyszczeli na czerwonych dywanach, udostępniali wspólne zdjęcia z wakacyjnych wojaży i nie szczędzili sobie romantycznych gestów na filmach, jakie publikowali na Instagramie. Nic nie zapowiadało tak szybkiego zakończenia ich związku. Zwłaszcza że według niedawnych plotek Joanna miała pojawić się na świątecznej kolacji w domu Królikowskich.

Tym bardziej zaskakujące jest oświadczenie, jakie gwiazda Barw szczęścia opublikowała na Instagramie w ostatnich godzinach 2020 roku. Joanna Opozda poinformowała, że jej związek z Antkiem Królikowskim jest już przeszłością. Wyrażając nadzieję, że jej były partner „poukłada swoje sprawy”, jasno dała do zrozumienia, że to przez niego ich relacja nie przetrwała nawet pół roku.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Zobacz także: Wypłynęły kulisy rozstania Antka i Joanny. O co poszło?

Internauci pocieszają Opozdę dobrym słowem. Wśród licznych wpisów nie brakuje słów wsparcia. Wielu fanów przyjaciółki Mariny uważa, że do przewidzenia był taki finał jej ostatniej relacji:

  • Jeśli to prawda co piszą ze Cię zdradził to nie wylewaj łez. Nie warto.
  • Trzymaj się Asiu, jesteś super kobietą. Niestety każdy wiedział jaki jest Antek…
  • Antek słynie z tego ze długo w związkach nie wytrzymuje wiec czułam ze tak będzie Asiu jesteś piękną kobietą i wartościowa i jeszcze spotkasz tego wyjątkowego mężczyznę.
  • Piękna kobieta. Antek pasował do Ciebie jak wół do karety.

Antek na razie nie odniósł się do słów byłej partnerki.

Antek Królikowski: byłe dziewczyny

Zanim Królikowski związał się z Opozdą, był w związku z warszawską prawniczką Katarzyną Dąbrowską, która skradła jego serce kilka miesięcy po tym, jak w grudniu 2018 roku rozstał się z Julią Wieniawą. W przeszłości Antek wiązany był z takimi ślicznotkami jak m.in. aktorka Laura Breszka, gwiazda seriali Joanna Jarmołowicz, modelka Samuela Górska i uczestniczka The Voice of Poland Kasia Sawczuk.


Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×