Antek Królikowski przyłapany pod blokiem Joanny Opozdy. W takim stanie go jeszcze nie widzieliśmy

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antoni Królikowski ponownie stara się o względy Joanny Opozdy. Wygląda na to, że przemyślał sprawy i prosi aktorkę o jeszcze jedną szansę. Zobaczcie, co donosi informator portalu.

Antek Królikowski już kilka lat temu zasłynął jako jeden z najbardziej kochliwych aktorów w naszym kraju. Ma za sobą kilka medialnych związków, jednak żaden z nich nie przetrwał. W przeszłości spotykał się z: Julią WieniawąKasią SawczukJoanną JarmołowiczLaurą Breszką oraz Samuelą Górską, która wzięła udział w 4. edycji Top Model. Jego ostatnią partnerką była Joanna Opozda.

Antek nie ukrywał swojej relacji z piękną aktorką. Gdy tylko zaczęli się spotykać, od razu poinformował o tym fanów i media. Potem ich profile społecznościowe zaroiły się od wspólnych zdjęć, a każde ich wyjście na salony było szeroko komentowane przez kolorową prasę. Tworzyli piękną parę i nic nie zapowiadało rychłego końca, jednak w ostatnie dni grudnia Joanna Opozda poinformowała, że rozstała się z partnerem:

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Wygląda na to, że Antek czas od rozstania rzeczywiście spożytkował na przemyśleniach i wygląda na to, że jednak Joanna jest tą kobietą, z którą chciałby spędzić życie.

Antoni Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy?

Antek Królikowski doszedł do wniosku, że jednak nie może żyć bez Joanny Opozdy. Informator Pudelka donosi, że od miesiąca jest widywany pod blokiem aktorki.

Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie – mówi portalowi źródło.

Póki co Asia z rezerwą podchodzi do starań byłego partnera, jednak pozwala mu wyprowadzać na spacer swojego pieska:

Antek jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają. To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi „dzień dobry”. No i sprząta kupy po swoim psie, czego nie można powiedzieć o Antku – kontynuuje informator Pudelka.

Pewnie już wkrótce będzie się można przekonać, czy Joanna Opozda dała drugą szansę Antkowi Królikowskiemu.


Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×