Szukaj

Reakcja Królikowskiego na oświadczenie Opozdy o rozstaniu. Zaskoczył pół internetu. Nie tylko komentarzem, który skasował

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda się rozstali, o czym poinformowali we wtorek. Aktor zdecydował się na niespodziewany ruch. Co takiego zrobił?

Joanna Opozda i Antek Królikowski w lipcu poinformowali o związku. Właśnie wtedy aktor stanął w obronie swojej ówczesnej ukochanej, gdy ta została skrytykowana przez niektóre media za rzekomo naganne zachowanie, którego miała się dopuścić w jednej z warszawskich restauracji. Wówczas kilkukrotnie nazwał ją swoją „dziewczyną”.

Od tego momentu Joanna i Antek regularnie serwowali internautom nowe zdjęcia, zrobione np. na wakacjach (czytaj więcej tutaj), a także podczas branżowych imprez. W mgnieniu oka stali się rozchwytywanym duetem, co podobno chcieli wykorzystać producenci programów rozrywkowych. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że odrzucili kilka propozycji:

Coś tam się pojawiało, ale odrzuciliśmy. Było parę przyczyn.

Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Nowe informacje

Jeszcze na początku listopada kolorowa prasa informowała, że Antek Królikowski wkrótce oświadczy się swojej wybrance. Osoby z jego otoczenia zdradzały, że był bardzo zafascynowany Joanną. Przekonywali, że to właśnie z nią chce budować przyszłość:

Są w podobnym wieku, a wcześniejsze dziewczyny Antka były od niego sporo młodsze, więc nie zawsze się dogadywali. Z Asią wydają się idealnie dopasowani. Mają nawet podobne temperamenty. Chyba jeszcze nigdy tak mocno nie zależało na żadnej dziewczynie – informowali znajomi Królikowskiego w Na żywo.

Chociaż wydawałoby się, że zaręczyny są kwestią czasu, to we wtorek media obiegła informacja o rozstaniu Królikowskiego i Opozdy. Aktorka potwierdziła te informacje w mediach społecznościowych. Wydała krótkie oświadczenie, w którym podkreśla, że ma nadzieję, iż jej były partner w nowym roku poukłada swoje sprawy.

Kilka godzin później Pudelek ujawnił powód rozstania Opozdy i Królikowskiego. Podał, że prawdopodobnie poszło o byłą partnerkę aktora:

Kocha inną, swoją byłą – twierdzi źródło portalu.

Na ten moment sami zainteresowani nie ustosunkowali się do tych rewelacji. Można odnieść wrażenie, że dawni partnerzy rozstali się w zgodzie. Nie tylko nie zdecydowali się usunąć wspólnych zdjęć z mediów społecznościowych, a także nadal obserwują swoje profile na Instagramie.

Chociaż Królikowski nie wydał żadnego oficjalnego komunikatu, to zdecydował się na zaskakujący ruch i polubił oświadczenie Opozdy. Do słów swojej eks odniósł się w krótkim komentarzu, który szybko skasował:

Tobie Asiu również życzę wszystkiego, co najlepsze i dziękuję za ten wspólnie spędzony czas w tym przeklętym 2020 roku.

Reakcja Antka jest bardzo wymowna. Może jeszcze nie wszystko stracone?


Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×