Szukaj

Zaręczyny Królikowskiego i Opozdy. „Na żywo” dotarło do wspaniałych informacji. Za chwilę posypią się gratulacje

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda wkrótce postawią kolejny krok w swojej znajomości. Szykują się zaręczyny — donosi jeden z tygodników. Co o pomyśle syna sądzi jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Od kilku miesięcy Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą. Chociaż zakochani początkowo nie chcieli potwierdzić swojej relacji, z czasem zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach oraz udostępniać wspólne posty w social mediach.

Tuż po finale Tańca z gwiazdami, w którym przegrała Julia Wieniawa, pokazali zdjęcie zrobione w windzie. Para pozuje w lustrze, na twarzy ma maseczki ochronne. Skorzystali z tego, że dopiero dzień później rząd wprowadził obostrzenia w działalności restauracji i wybrali się na miasto. Fotografię podpisali tylko jednym hasztagiem:

#ostatnitakipiątek

Antek Królikowski i Joanna Opozda się zaręczą?

Joanna i Antek wydają się tworzyć duet idealny. Czyżby wkrótce para planowała postawić kolejny krok w swojej znajomości? Już jakiś czas temu Rewia podawała, że Królikowski odwiedził kilka salonów jubilerskich. Ze szczególnym zainteresowaniem przyglądał się pierścionkom zaręczynowym:

Jak wieść niesie, aktor ostatnio był widziany w kilku warszawskich sklepach jubilerskich. Czyżby szukał jakiegoś drobiazgu dla ukochanej? Może przymierzał się do pierścionka zaręczynowego? – czytamy w magazynie „Rewia”.

O tym, że zaręczyny Królikowskiego i Opozdy zbliżają się wielkimi krokami, jest też przekonane Na żywo. Tygodnik cytuje wypowiedzi znajomych aktorów, którzy sądzą, że Antek jest bardzo zafascynowany swoją partnerką:

Są w podobnym wieku, a wcześniejsze dziewczyny Antka były od niego sporo młodsze, więc nie zawsze się dogadywali. Z Asią wydają się idealnie dopasowani. Mają nawet podobne temperamenty. Chyba jeszcze nigdy tak mocno nie zależało na żadnej dziewczynie – informują znajomi Królikowskiego.

Magazyn dodaje, że zaangażowanie syna widzi też jego matka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Mocno trzyma kciuki za związek Antka i Joanny:

Przyszła teściowa śledzi przychylnie komentuje wpisy Joasi na Instagramie. Wygląda więc na to, że niedługo rodzinny gwiazdozbiór może powiększyć się o nową gwiazdę — czytamy w tygodniku.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do doniesień kolorowej prasy.


Joanna Opozda, Antek Królikowski - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda, Antek Królikowski - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    To jest piękna dziewczyna. Nie taka jak te niby stars przerobione, wystrzykane z doczepionymi włosami rzęsami paznokciami i cyckami

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×