Szukaj

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrzucili post zaraz po finale „TzG”: „Ostatni taki piątek”

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym pozuje u boku Joanny Opozdy. Para w maseczkach ochronnych wybiera się na miasto. Co na to internauci? 

Antek Królikowski nie narzeka na brak zajęć. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach, w których nie brakuje trudnych do odegrania scen. Do takich z pewnością należą intymne momenty. Aktor w rozmowie z Kubą Wojewódzkim powiedział, że jest to dla niego nie lada wyzwanie. Uważa jednak, że trzeba przełamywać pewne bariery:

To nie jest łatwe, a z drugiej strony mówisz sobie, że takie rzeczy trzeba robić, przełamywać te bariery, ryzykować, uczyć siebie i tak naprawdę jestem zadowolony z tych różnych decyzji odważnych, bo kiedy jak nie teraz?

Antek Królikowski i Joanna Opozda wybierają się na miasto

Antek Królikowski nie tylko angażuje się w zawodowe wyzwania, ale także prowadzi konto w mediach społecznościowych. W piątkowy wieczór tuż po finale Tańca z gwiazdami podzielił się zdjęciem, na którym pozuje u boku swojej partnerki, Joanny Opozdy. Zakochani, korzystając z tego, że dopiero od jutra rząd wprowadził obostrzenia na działalność restauracji, wybrali się na miasto. Na twarzach mają maski ochronne.

Czyżby godzina publikacji wpisu nie była przypadkowa, a para świętowała zwycięstwo Edyty Zając w tanecznym show? Nie wiadomo. Pewne jest za to, że Antek krótko skomentował kadr, umieszczając w opisie jedynie jeden hasztag:

#ostatnitakipiątek

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#ostatnitakipiątek 😷

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Internauci w komentarzach piszą, że koronawirus szybko minie, komplementują aktorski duet:

 • Jeszcze będzie pięknie, pozdrawiam.
 • Szybko koronawirus minie i znów będzie normalnie, zobaczycie.
 • Piękni, lubię na Was patrzeć. Tworzycie świetny duet.

Trudno nie zgodzić się z ostatnim wpisem. Joanna i Antek tworzą ładną parę. Warto wspomnieć, że chociaż aktorzy są parą z krótkim stażem, mają za sobą kilka ważnych wydarzeń. Zadebiutowali na salonach, spędzili kilka dni na festiwalu w Kudowie-Zdroju, pojawili się na kilku premierach filmowych. Wybrali się też na wspólny urlop, który chętnie relacjonowali w social mediach, nie szczędząc internautom szczegółów.

Zobacz: Opozda i Królikowski polecieli na kolejne wakacje. Pochwalili się romantycznym zdjęciem. To się nazywa miłość! 


Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online

Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online

Dodaj komentarz

 • Zukatokitoka pisze:

  Ja uważam że ty Antek jesteś taka świnia bo nie opluwa się byłych partnerek z którymi miałeś bliski kontakt ,to takie prostackie i niedojrzałe.myslusz że Aśka myśli inaczej dokładnie tak samo,przecież ja też kiedyś będziesz ośmieszał że swoją inna kobietą na oczach nas wszystkich.,aktorem jesteś super ale charakter pod tym względem paskudny,pamiętaj że karma się wraca ze zdwojoną siła.brak ci tego dzentelmenstwa,prawdziwy facet mówi dobrze o byłych lub nic,tylko dupek zapatrzony w siebie tak mówi.dobraliscie się z tą Opozda ona też funta kłamie warta.wydoroslej,fuj fuj.

 • Gość pisze:

  dla panny Opozdy to on wielka partia…

 • Gość k pisze:

  Nie wiem co one w nim widzą że na taki przerób

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×