Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy. Takiego brylantu mogą pozazdrościć jej gwiazdy Hollywood

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda niedawno się zaręczyli. Aktorka po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy. Musiał kosztować fortunę.

Antek Królikowski przez lata cieszył się opinią jednego z najbardziej kochliwych aktorów polskiego show-biznesu. Co jakiś czas w prasie robiło się głośno o jego kolejnych związkach. W przeszłości spotykał się zarówno z koleżankami z branży, jak i z kobietami spoza niej. Wszystkie jego związki w krótkim czasie się rozpadały, jednak w końcu na jego drodze stanęła Joanna Opozda. Para szybko zyskała szerokie grono sympatyków, którzy bardzo im kibicowali.

Niestety po roku w ich relacji zagościła niepewność. Poważny kryzys przeważył na decyzji o rozstaniu, która była ogromnym zaskoczeniem dla fanów tych dwojga. Gwiazda serialu Pierwsza Miłość jako pierwsza opublikowała w social mediach oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że wraz z Antkiem podjęli decyzję o zakończeniu związku. Przez kilka kolejnych miesięcy żyli osobno, jednak uczucie, które ich połączyło, okazało się na tyle poważne, że postanowili dać sobie drugą szansę.

Joanna Opozda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Zakochani długo nie informowali o tym, że znowu są razem, jednak do sieci co jakiś czas trafiały zdjęcia paparazzi, na których widać było, że mają ze sobą świetny kontakt. Dopiero niedawno postanowili opublikować na Instagramie wspólne zdjęcia, które tylko potwierdziły to, co było niemal pewne.

W ostatnim czasie w prasie pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Antek poprosił ukochaną o rękę. Krótko po tym osoba z bliskiego otoczenia Opozdy zdradziła, że planują ślub. Póki co sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji, jednak zrobił to za nich makijażysta, który pochwalił się, że został poproszony o wykonanie makijażu przyszłej panny młodej.

To oficjalne! Robię makijaż na ślub dla mojej kochanej Joanna Opozda! Uwielbia #blask, który zawsze tworzymy razem, ponieważ jej glamour wygląda tak tutaj. Jak myślisz, jaki makijaż zrobimy na jej ślub? Czy powinna wyglądać bardziej efektownie, czy bardziej naturalnie? – pyta internautów Harry J Makeup.

Królikowski jako pierwszy potwierdził, że ich relacja weszła na wyższy poziom. Zrobił to podczas festiwalu upamiętniającego jego ojca:

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał – mówił wprost ze sceny.

Joanna przestała już ukrywać piękny pierścionek zaręczynowy. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć go na nagraniu, które zamieściła na Instastory. Na jej palcu lśni piękny brylant, a tuż obok wysadzana drogocennymi kamieniami obrączka.

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Komplet ten przypomina biżuterię oferowaną przez markę Tiffany & Co. Sam pierścionek wykonany z białego złota kosztuje ok. 35 tysięcy złotych. Możecie zobaczyć go w galerii.

Naszą uwagę szczególnie przykuła obrączka na palcu Joanny. Jak myślicie, czy para zdecydowała się na sekretny ślub?


catsJoanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×