Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub. Wypłynęły szczegóły: kościół, wesele i lista gwiazd

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub. Jeden z tygodników dotarł do szczegółów uroczystości. Wiadomo m.in. gdzie odbędzie się wesele, a także kto się na nim pojawi.

Antek Królikowski i Joanna Opozda, chociaż poznali się w czasach studenckich, zaczęli się spotykać w zeszłym roku. Pojawiali się na branżowych imprezach, a także publikowali wspólne zdjęcia w social mediach. Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich sielanki, w mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie o ich rozstaniu.

Zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę. Początkowo ukrywali swój związek. Po pewnym czasie przestali do robić. Królikowski, by rozwiać wszelkie wątpliwości, opublikował romantyczne zdjęcie w social mediach, którym potwierdził, że on i Opozda znów są razem.

Ślub Królikowskiego i Opozdy. Gdzie i kiedy się odbędzie?

Od pewnego czasu w mediach krążą informacje, że Antek Królikowski i Joanna Opozda chcą postawić kolejny krok w swojej znajomości i już szykują ślub. Tak przynajmniej twierdził Pudelek, który informował, że aktorka swoje urodziny połączyła z wieczorem panieńskim:

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni – zdradzał informator portalu.

Portal ujawnił też treść zaproszenia, która trafiła do gości:

Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić… na przedstawienie pod tytułem „A potem żyli długo i szczęśliwie”. Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie – brzmi treść zaproszenia udostępniona przez portal Pudelek.

Chociaż rzekomy ślub ma się odbyć na początku sierpnia, już wypłynęły szczegóły. Wiadomo, gdzie odbędzie się wesele, a także, w którym kościele młoda para wypowie sakramentalne „tak”:

Sakramentalne „tak” powiedzą sobie na początku sierpnia w kościele św. Wojciecha na Woli. Wesele odbędzie się poza Warszawą — donosi dwutygodnik Party.

Młodej parze podobno będzie towarzyszyć nie tylko rodzina, ale także przyjaciele znani z pierwszych stron gazet:

Na liście zaproszonych, obok rodziny i przyjaciół, znalazło się wiele gwiazd — czytamy w dwutygodniku.

Na ten moment zarówno Antek Królikowski, jak i Joanna Opozda nie odnieśli się do tych informacji.


Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Joanna Opozda, Antek Królikowski - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda, Antek Królikowski - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×