Fanom nie spodobało się imię syna Opozdy i Królikowskiego. Joanna stanowczo reaguje i miażdży internautę

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda zmierzyła się z nieprzyjemnym wpisem dotyczącym wyboru imienia dla jej synka. Co odpowiedziała internaucie?

Joanna Opozda Antoni Królikowski spodziewają się pierwszego dziecka. Pobrali się latem 2021 roku. Po kilku tygodniach aktorka oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Długo zwlekała potwierdzeniem radosnych wieści, ponieważ chciała, aby ciąża weszła w bardziej bezpieczny okres. Aktorka nie ukrywa przy tym, że stan błogosławiony daje jej mocno w kość.

W wywiadzie dla Party Asia pochwaliła się, że urodzi synka. Już wówczas wiedziała, jakie będzie miał imię. Musiała jedynie namówić do niego Antoniego.

Ja mam (imię dla dziecka – przyp. red.), ale Antek nie jest jeszcze do końca przekonany, więc chyba muszę z nim porozmawiać. Jakie? Jeszcze nie chcę mówić, zdradzimy to, gdy będziemy w stu procentach pewni – powiedziała.

Najwyraźniej małżonkowie się dogadali, bo Asia w noworocznym poście zdradziła, że ich syn będzie miał na imię Vincent. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Joanna Opozda odpowiada na zarzuty dotyczące wyboru imienia jej dziecka

Joanna Opozda stary rok pożegnała wpisem na Instagramie. Opublikowała swoje zdjęcie z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem. Opisała krótko ubiegły rok i decydowała się ujawnić w poście imię oczekiwanego synka:

Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpilowością czekam na 2022 który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta. Życzę Wam cudownego Sylwestra!!! Bawcie się najlepiej jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie.  Do siego roku mordeczki!!!

Pod postem Joanny posypały się komplementy i gratulacje. Odezwał się także jej mąż:

VINCENT KRÓLIKOWSKI. Dziękuje Ci za ten rok najdroższa jesteś najdzielniejsza na świecie, kocham Was.

Nie zabrakło jednak nieprzychylnych wpisów, dotyczących wybranego przez parę imienia dla dziecka:

Vincent do Was nie pasuje – stwierdził jeden z internautów –  Coś bardziej polskiego!

Opozda postanowiła odpowiedzieć:

Pozwól, że sami będziemy decydować, co do nas pasuje. Vincent i Antonii są pochodzenia łacińskiego, Joanna – hebrajskiego. Zupełnie jak Twoje, Michale – zwróciła się uzytkownika i zasugerowała – Jeśli chcesz więc coś bardziej polskiego, to najpierw sam musisz zmienić imię – zakończyła ripostę.

Ładnie rozprawiła się z hejterem?


Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Komentarze