Szukaj

Już wiadomo czy Joanna Koroniewska powróci do gry w “M jak miłość”! Decyzja zapadła!

Czemu Joanna Koroniewska nie zagra w M jak miłość?

Joanna Koroniewska dostała nową rolę w serialu Polsatu. Aktorka juę niebawem pojawi się w nowej, zaskakującej odsłonie. Niestety fani M jak miłość nie będą z tego zadowoleni.

Joanna Koroniewska rozkochała widzów swoją rola w M jak miłość. Jak jednak wiadomo aktorka zrezygnowała z serialu, aby zająć się wychowaniem swojego drugiego dziecka. Joasia po porodzie już doszła do swojej formy i postanowiła z impetem wrócić do zawodu. Niestety już wiadomo, że nie zobaczymy jej w nowych odcinkach M jak miłość. Powód jest bardzo istotny. Aktorka dostała nowa rolę w innym serialu.

Serialowa gwiazda już niebawem pojawi się w nowej odsłonie. Joanna dołączyła właśnie do obsady serialu Polsatu –  Ślad. To będzie wielkie wyzwanie dla młodej mamy, bowiem tym razem Koroniewska wcieli się w nadkomisarz Maję Oleander, która jest doświadczonym profilerem z ABW. Razem z Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej.

W nowym sezonie pojawi się również w Centralnym Wydziale Śledczym nowy technik, laborant i specjalista IT – Jurek Cichy Cichocki, którego zagra Marcel Sabat. Joanna Koroniewska dołączy do mocnej ekipy policyjnej, w której skład wchodzi komisarz Paweł Pablo Herman – Waldemar Błaszczyk oraz lekarz medycyny sądowej Ania SzpunarAleksandra Hamkało.

Nowe odcinki Śladu z Joanna Koroniewską wracają na antenę Polsatu już 25 lutego i będą emitowane od poniedziałku do czwartku, po godzenie 22:00. Natomiast 2 sezon serialu z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia.

Czekacie?

Joanna Koroniewska bez makijażu wygląda jak nastolatka! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Joanna Brodzik oficjalnie o swojej roli w „M jak miłość”! Na te słowa czekali wszyscy fani serialu!

 

Gwiazdy świętują Walentynki 2019! Joanna Koroniewska, Kajra, Agnieszka Hyży, Emilia Komarnicka, Kuba Wojewódzki, Ola Ciupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzbudzają Twoją sympatię?

×