NewsyJoanna Koroniewska przez "M jak Miłość" przeżyła piekło. Pierwszy raz powiedziała o tym głośno!

Joanna Koroniewska przez "M jak Miłość" przeżyła piekło. Pierwszy raz powiedziała o tym głośno!

Joanna Koroniewska M jak Miłość
Joanna Koroniewska M jak Miłość
Elwira Szczepańska

05.07.2018 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio dużo mówi się o złej atmosferze pracy, jaka panuje na planie  M jak Miłość. Wszystko przez wywiad, którego Olga Frycz udzieliła w jednym z magazynów. Kacper Kuszewski, który po 18 latach odszedł z ekipy, nie wyjaśniając powodu, również nie wypowiadał się o serialu zbyt pochlebnie. A jak sprawa wygląda w oczach Joanny Koroniewskiej? Aktorka, która z rolą Małgosi rozstała się dłuższy czas temu także nie wspomina serialu zbyt dobrze, ale wcale nie ze względu na produkcję.

Jak się okazuje, Koroniewska miała sporo problemu... z fanami! Widzowie nie potrafili oddzielić jej postaci z serialu od prawdziwej osoby, co prowadziło do całej serii nieprzyjemnych sytuacji:

Mnóstwo miałam takich doświadczeń z racji grania mimo wszystko dość kontrowersyjnej postaci w "M jak miłość". Nie wiem, jak jest teraz, ale dobrze pamiętam, jak to było parę lat temu. Moja bohaterka miała niewiele lat. Miała najpierw jednego męża, potem drugiego. Później trzeciego, a przy okazji jeszcze paru kochanków. Byłam wyzywana np. na przystankach autobusowych przez starsze panie, którym myliła się rzeczywistość serialowa z tą prawdziwą - wspomina w rozmowie z WP Gwiazdy

Większym problemem od bezpodstawnych obelg, jakie zbierała na ulicy okazał się być fakt, że w życiu zawodowym także odczuwała skutki bycia utożsamianą ze swoją postacią:

Kiedy moja postać rzuciła faceta w serialu, brałam akurat udział w "Tańcu z gwiazdami". Po pierwszym odcinku byłam najniżej w tabeli. Ludzie mnie rzeczywiście nie znosili. Mnie poprzez postać, którą grałam. W programie uratowało mnie wówczas tylko to, że dostawałam wysokie noty od jurorów. W kolejnych odcinkach widzowie coraz bardziej mnie poznawali i przynajmniej część zrozumiała, że tańczy nie Małgosia, a Joanna Koroniewska - zdradza aktorka

Jak myślicie? Wielu aktorów musi się zmagać z takimi problemami?

  • Joanna Koroniewska w obcisłej sukience
  • Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość
  • Joanna Koroniewska bez makijażu z córką
  • Joanna Koroniewska w sukni ślubnej
  • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z dziećmi – mecz Polska-Kolumbia
  • Joanna Koroniewska bez makijażu z psem
  • Joanna Koroniewska wraca do formy
  • Joanna Koroniewska bez makijażu na spacerze z córeczką
  • Joanna Koroniewska przed ciążą jak milion dolarów
  • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na spacerze
[1/10] Joanna Koroniewska w obcisłej sukience
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także