Joanna Koroniewska pochwaliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem z ciążowej sesji i otworzyła się na temat porodów. Tak szczera jeszcze nie była

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska urządziła sobie pogadankę z internautami, w której trakcie pochwaliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem z ciążowej sesji. Otworzyła się też na temat porodów. Co ujawniła?

Joanna Koroniewska udowadnia, że kariera i macierzyństwo nie muszą się wykluczać. W 2014 roku wyszła za mąż za Macieja Dowbora, z którym doczekała się dwóch córek: Janki, która w tym roku skończyła 12 lat, a także Helenki, która jakiś czas temu świętowała 3 urodziny.

Oprócz spędzania czasu z dziećmi aktorka spełnia się zawodowo. Występuje na scenie, a także prężnie działa w sieci. Razem z mężem prowadzą kanał na YouTube, a także organizują Domówki u Dowborów, czyli transmisje na żywo, w których rozmawiają z gwiazdami. Gościli już mnóstwo osób, w tym m.in. Annę Lewandowską.

Dowbor w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywał, że jest zachwycony tym, że pokazała się z nieznanej dotąd strony:

Przykład ostatniej domówki z Anią Lewandowską. Dla mnie, dla Asi i dla naszych widzów to było szokujące. Anka pokazała się z zupełnie innej strony. Myślę, że tak naprawdę to było zaskakujące. Wiedziałem, że jest inteligentna, dowcipna, śmieszna, ale nie spodziewałem się, że aż tak dowcipna.

Joanna Koroniewska wspomina ciąże i porody

Małżonkowie, oprócz wspólnych kont, aktywnie angażują się też w działalność na swoich profilach. Regularnie publikują posty, a także wdają się w pogadanki z internautami. Dowodem może być fakt, że niedawno Joanna Koroniewska poprosiła fanów o to, by zadawali nurtujące ich pytania. Jeden z nich chciał się dowiedzieć, czy aktorka rodziła naturalnie, czy przez cesarskie cięcie.

Chociaż gwiazda z reguły bardzo oszczędnie komentuje tematy związane z życiem prywatnym, tym razem nieco się otworzyła. Zdradziła, że oba porody były naturalne i obiecała, że kiedyś o tym opowie. Przy okazji pokazała też zdjęcie z ciążowych sesji. Aktorka przed obiektywem pozowała ubrana w czarne body, które podkreślało jej pięknie zaokrąglony brzuch. Dobrała do niego jasną, elegancką koszulę.

Wspomniane ujęcie znajdziecie w galerii.


Joanna Koroniewska pochwaliła się ciążową sesją

Joanna Koroniewska pochwaliła się ciążową sesją

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×