Szukaj

Maciej Dowbor po domówce z Lewandowską: „Anka pokazała się z zupełnie innej strony”. Nieźle go zaskoczyła

Maciej Dowbor, Anna Lewandowska

Maciej Dowbor, Anna Lewandowska

Ania Lewandowska niedawno była gościem domówki Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Jej wywiad odbił się szerokim echem. Jak wyglądała ich współpraca od kulis?

Anna Lewandowska to kobieta orkiestra. Prowadzi biznesy, rozkręciła portal, który jest inspiracją dla Polek, a do tego spełnia się w roli matki i żony. Stworzyła rodzinę, jakiej wiele gwiazd może jej pozazdrościć.

Maciej Dowbor o Domówce z Anią Lewandowska

Mimo dużej aktywności w internecie Anna niezwykle rzadko uczestnicy w live czatach na Instagramie. Wyjątek zrobiła, gdy przyjęła zaproszenie od Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Jej obecność w słynnej Domówce odbiła się szerokim echem, a wszystko to za sprawą kilku wyznań, które zadziwiły media.

Lewandowska zdradziła, że na początku związku okłamywała Roberta. Sprawa była błaha, a cała sytuacja bardzo zabawna. Chodziło bowiem o posiłki, jakie mu serwowała – mowila, że gotuje je osobiście, a to były tzw. gotowce z restauracji.

Maciej Dowbor jest oczarowany Anią i jej postawą po ostatniej Domówce. Nie spodziewał się, że jest aż tak bardzo zdystansowana do siebie i ma tak wyborne poczucie humoru:

Przykład ostatniej domówki z Anią Lewandowską. Dla mnie, dla Asi i dla naszych widzów to było szokujące. Anka pokazała się z zupełnie innej strony. Myślę, że tak naprawdę to było zaskakujące. Wiedziałem, że jest inteligentna, dowcipna, śmieszna, ale nie spodziewałem się, że aż tak dowcipna.

Umówienie się z Lewandowską na live nie było trudne, bo na propozycję przystała od razu. Problem pojawił się przy wyborze dnia i godziny:

Nie było ciężko. Ale ona jest bardzo zajętą osobą. Poza tym godzina 22 nie dla wszystkich jest taką porą w takim trybie do pracy. Może nawet nie pracy, ale w trybie, żeby robić show. Ania ma dwójkę małych dzieci, męża, który dosyć często bywa poza domem, więc siłą rzeczy musieliśmy znaleźć taki termin, który by jej pasował. Ale udało się, super. Wyszło rewelacyjnie.

Jesteście fanami domówek u Dowborów?

Anna Lewandowska na Domówce u Dowborów:


Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×