Szukaj

Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!

Agnieszka Kaczorowska, Joanna Koroniewska – co je łączy? (fot. ONS)

Agnieszka Kaczorowska, Joanna Koroniewska – co je łączy? (fot. ONS)

Obie są młodymi mamami i obie aktywne zawodowo. Dla siebie nawzajem są wielką inspiracją. Zobacz, jak wiele wspólnego mają ze sobą aktorki. 

Joanna Koroniewska, znana widzom M jak miłość jako Małgosia Chodakowska, i Agnieszka Kaczorowska, która dla fanów seriali zawsze będzie Bożenką z Klanu, to dwie bardzo dzielne mamy. Koroniewska wychowuje 10-letnią Janinkę i półtoraroczną Helenkę, a jej młodsza koleżanka po fachu może się od niej uczyć, jak idealnie łączyć pracę z wychowaniem dzieci. Mama dziewczynek nie zrezygnowała bowiem z pracy i ostatnie miesiące ciężko pracowała nad sztuką Odjechana Farma, w której gra aż pięć ról! Przy tym nie zapomina oczywiście o matczynych obowiązkach:

Miłość matki do dziecka jest tak piękna i bezinteresowna, że jest czymś absolutnie wyjątkowym. Im bardziej o to dbamy, tym, mam nadzieję, więcej zostaje potem w dziecku – mówiła jakiś czas temu aktorka.

Zobacz: Joanna Koroniewska wygląda lepiej niż kiedykolwiek. To zasługa bardzo prostej diety

Agnieszka Kaczorowska, która dwa miesiące temu została szczęśliwą mamą, też nie zwalnia tempa. Wciąż prowadzi szkołę tańca, poza tym żyje też wykończeniem domu, do którego już niedługo wprowadzi się z ukochanym mężem i córeczką.

Serialowa Bożenka z Klanu też ma w sobie coś, co inspiruje koleżankę po fachu. Jej konto na Instagramie to prawdziwa perełka. Reklamodawcy są chętni do współpracy, a to podobno kusi także Joasię Koroniewską.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Jak tego dokonała? Tylko nam zdradziła swój sekretny przepis [WIDEO]

Joasia świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Z mężem Maciejem kłócą się w nich na niby i przekomarzają publicznie, wyznają sobie miłość, dzielą się życiem rodzinnym. Może i oni zainteresują jakiś koncern? – czytamy w najnowszej Rewii.

Zbiegiem okoliczności Joanna Koroniewska akurat wczoraj opublikowała na Instastories szczere nagranie, w którym opowiedziała, że ma wiele propozycji reklamowych, ale bardzo dokładnie analizuje każdą możliwość współpracy i wiele z nich odrzuca.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor toczą wojnę w mediach społecznościowych. Pokazali swoje najbrzydsze zdjęcia!

View this post on Instagram

U nas dzień chłopaka pełną parą. Zaraz zaraz a gdzie jest chłopak?!!?????????????????‍♀️????‍♀️ Każdy ma taki taki dzień chłopaka na jaki sobie zasłużył. ✌️???????????? W tym domu Kobiet jest cztery razy więcej wiec ów mężczyzna lekko odosobniony. ????????Ale dzięki temu ma cztery razy więcej słodyczy- wiadomo- ciągłe dbanie o linię, alergie a psy przecież nie mogą jeść ciastek????????‍♀️????‍♀️ Co prawda meczu żadna z nim nie chce oglądać, no może najmłodsza bo ruszające się obrazki zawsze w cenie i ta najbardziej owłosiona jak ją na kanapę zaprosi- ale NIC tak nie dodaje męskości jak spełnianie zachcianek i próśb swoich księżniczek. A my NIGDY PRZENIGDY nie pozbawiamy go tej przyjemności. ????????????????W związku z tym myślę w czym jeszcze dzisiaj mógłby nam pomóc… Oczywiście z okazji celebrowania JEGO święta. Ma się rozumieć. Jakieś pomysły??????????????????????? #dowboroweKSIĘŻNICZKOWE #dowborowelove #DOWBORYbehappy #keepsmiling #dzieńchłopaka #????

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on


Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Joanna Koroniewska fruwa w powietrzu nad wózkiem z Helenką

Joanna Koroniewska fruwa w powietrzu nad wózkiem z Helenką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×